Публічний звіт

21 листопада 2017, 10:17
Власник сторінки
0
71

ВМГО “Спілка молодих державних службовців України» 2014-2017 роки

Установчі збори Спілки відбулися 3 червня 2000 року. Того ж року організацію зареєструвало Міністерство юстиції. Наприкінці року СМДСУ брала участь у підготовці та проведенні Форуму молодіжних організацій України "Молодіжний соціум ХХІ". У грудні 2000 р. Указом Президента України затверджено Комплексну програму підготовки державних службовців", у розробленні окремих її положень брали участь члени Спілки.

Україна намагається збудувати правове, демократичне та громадянське суспільство. У державі відбуваються перетворення, які мають втілити у життя, в тому числі у державне управління, нові стандарти. Нове покоління держслужбовців має стати рушійною силою цих процесів. Для оновлення служби і створено Спілку молодих державних службовців України (СМДСУ). Молоді держслужбовці реально зможуть змінити ситуацію у країні на краще, адже вони довели це своєю наполегливою працею.

Метою своєї діяльності Спілка вважає створення високопрофесійної системи державного управління, яка була б прозорою для контролю з боку суспільства. Для цього слід оптимізувати систему державної служби, чітко розмежувати функції і повноваження органів влади, переорієнтувати управління на суспільно-значущі цінності, забезпечити високу управлінську культуру. Кінцевий результат цих процесів Спілка вбачає у підвищенні якості послуг органів влади.

Голова виконкому СМДСУ Павло Білоножко на початку 2017 року став членом Колегії Національного агенства України з питань державної служби й постійно бере участь в заходах НАДС, виступає експертом та презентує позицію фахової громадськості стосовно шляхів і механізмів вдосконалення роботи державних службовців, зокрема на засіданнях Колегії НАДС які відбулися 23 лютого 2017 року в місті Києві та 5 травня 2017 в Іванно-Франківську.

21-23 вересня 2016 року на базі Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України відбулися VIII щорічні Рішельєвські академічні читання на тему: «Актуальні питання впровадження нового законодавства про державну службу» де СМДСУ була доповідачем.

У ході Читань відбулися робочі зустрічі проф. Лопушинського І.П. із Головою Національного агентства України з питань державної служби д.політ.н., професором Ващенком К.О. та Мельником В.І. – начальником Міжрегіонального управління Національного агентства України з питань державної служби в Одеській, Миколаївській та Херсонській областях, АРК та м. Севастополь, у ході яких, зокрема, обговорювалися питання підготовки 2016-2017 навчального року фахівців за новою спеціальністю 074 «Публічне управління та адміністрування» і працевлаштування випускників 2016 року, що навчалися за денною формою.

http://kntu.net.ua/index.php/rus/Struktura/Kafedri-universitetu/Magistratura-publichnogo-upravlinnya-ta-administruvannya/Novini/VIII-SCHORIICHNII-RIISHEL-IEVS-KII-AKADEMIICHNII-CHITANNYA

В 2016 році серед заходів, до організації яких долучились члени Спілки, - конференції (21 квітня)"Сприяння реалізації молодіжної ініціативи у розвитку громадянського суспільства"  та (17 березня) "Участь молоді у процесі ухвалення та реалізації державних управлінських рішень" (жовтень-листопад 2016 р. На базі НПУ МП Драгоманова)

У своїй роботі СМДСУ дотримується трьох принципів: відкритості, аполітичності, стратегічної спрямованості своєї програми. Спілка відкрита для співпраці з усіма організаціями, об'єднаннями, органами влади, як  українськими, так і зарубіжними. Спілка не підтримує жодної політичної течії - це відповідає основним принципам побудови системи державного управління в Україні. У своїй діяльності СМДСУ орієнтується на виконання проектів з чітко визначеними цілями та конкретними оцінками ефективності досягнення результатів.

 

Голова Спілки - Костянтин Захаренко.

 

 

Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: События в Украине
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.