"Винні у катастрофі MH17 знайдені!" – Рахунок 1:1…

27 октября 2017, 16:04
Владелец страницы
програміст, журналіст
1
778
 Винні у катастрофі MH17 знайдені!  – Рахунок 1:1…

Скидається на те, що всі сторони працюють хоча й на різних мовах, але за тією самою методичкою. Рахунок 1:1, граємо далі…

Я не знаю, чи ще хтось вірить у "справжність" розслідування, що його ведуть політики у Нідерландах, об'єднані гучною назвою "Joint International Team" (українською – "Міжнародна Слідча Група"), але я – вже ні.

            Чому політики – спитаєте Ви.

Бо це розслідування від самого початку і до сьогодні є політичним інструментом у трикутнику Захід – Україна – Росія.

Чому я не вірю у його "справжність" – спитаєте Ви.

Бо це розслідування від самого початку і до сьогодні є політичним інструментом у трикутнику Захід – Україна – Росія.

Від того, аби цю "крамничку" з ганьбою розігнали, її рятують лише фінансування і піар у ЗМІ та соцмережах. Я поясню.

Жодного успіху у з`ясуванні обставин трагедії JIT не добилися. Жодної експертизи, яку можна було б докласти до справи у суді, жодного речового доказу, жодного свідчення свідків JIT не підготували. Єдине, що зроблено – це презентація розслідування. У прямому сенсі презентація – якісне відео з високою роздільною здатністю, не якийсь там Microsoft Power Point на колінці. У відео детально розказана історія про те, як МІГ бути збитий Боїнг MH17, себто, одна з версій. І протягом усіх трьох років саме ЗМІ підтримують існування самого явища цього розслідування. "JIT розказала про просування розслідування вперед", "Вирішено провести трибунал над винними у трагедії", "JIT закликає усі країни до співпраці", JIT – те, JIT – це…У Twitter-і учасники JIT постійно постять аналогічні коментарі та записи, імітуючи роботу. Вдячна публіка усе це підтримує, коментує, влаштовує дискусії та сварки у коментарях, словом, все згідно відкатаного сценарія жанру "Піпл хаває". 

На цьому інформаційному галасі з нічого і тримається фарс під назвою "розслідування." Хороша робота, піар-мейкери, браво!

Найкраще характеризують це політичне шоу нещодавні "нові факти" у справі MH17.

Перший. На початку жовтня медіапростір пронизала новина: "Колишній майор ЗСУ перейшов на бік Росії та приніс із собою правду про збитий Боїнг". Згідно інформації  у ЗМІ, ті матеріали, що приніс із собою Юрій Батурин, достеменно вказують на винуватість Збройних Сил України у катастрофі. Інформаційний галас навколо цієї новини тривав близько тижня. Сьогодні ж за відповідним запитом Google не показує жодного посилання на таку новину українською мовою, лише статті про те, що ТРК "Звєзда" видалив новину про "Причетність Києва до катастрофи".

Другий. Рівно за два тижні по цьому ЗМІ сколихнула чергова сенсація: "Belingcat знайшли нові докази причетності Росії до збиття MH17". Скандально відома група ініціативних користувачів інтернету оприлюднила фотографію, на якій зображений ЗРК "БУК", що на їхню думку і збив Боїнг. Фотографія буцімто зроблена у Донецьку, саме 17 липня 2014 року у день збиття літака. Де горе-розслідувачі взяли цей знімок, і чому він потрапив саме до них,  а не до офіційних слідчих, і чому це сталося аж через три роки після катастрофи – не повідомляється.

Як видно, обидва нові факти – незаперечні! Скидається на те, що всі сторони працюють хоча й на різних мовах, але за тією самою методичкою. Рахунок 1:1, граємо далі…

Між тим, час спливає, і встановити правду, на приховування якої витрачається так багато людських та фінансових ресурсів, стане вже неможливо. Ймовірно, на це й розрахунок…


Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
ТЕГИ: Boeing,авіакатастрофа,розслідування,Нідерланди
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.