ЗА ЩО МИ БОРЕМОСЬ?

08 квітня 2017, 17:39
Власник сторінки
філолог
0
125
ЗА ЩО МИ БОРЕМОСЬ?

Перш, ніж перейти до безпосередньої теми нашого повідомлення хочемо навести коротеньку статистику для роздумів:

 
• Українська Революція Гідності: мінімум 780 загиблих.
• Ілловайський котел: мінімум 400 українських військовослужбовців та правоохоронців.
• Втрати за період російсько-української війни: офіційні 3000 загиблих та 9000 поранених (цифри продовжують зростати).
• Майже щодня ЗСУ повідомляє про близько 5 смертей та 10 поранень військових в зоні бойових дій.

Поки на Сході кипить боротьба за український суверенітет, а кращі з українців залишаються жити тільки в пам'яті побратимів, тут на мирних територіях свою персональну війну проти України ведуть її ж громадяни, які за 30 срібняків продають ідеали всіх, хто боровся і бореться.

Мова йде про івано-франківську «незаангажовану» пресу.

Так, із достовірних джерел представникам Національного Корпусу стало відомо, що члени скандальної сепаратистської політичної партії «Успішна країна», керівником якої є Олександр Клименко, купили собі інформаційний простір у місцевих засобах інформації.
Нагадаємо, «Успішна країна»— це партія, лідер та почесний голова якої переховується в сусідній державі. Клименко втік з країни під час Революції гідності в ранзі міністра доходів і зборів уряду Азарова. Проти екс-міністра відкрите кримінальне провадження за частиною другою статті 164 Кримінального кодексу. Вона передбачає позбавлення волі на термін від п'яти до восьми років. Крім того, Клименко підозрюється у вчиненні інших кримінальних порушень, але досудове розслідування призупинене у зв'язку з переховуванням підозрюваного.

Його дітище — «Успішна країна» — це одна з багатьох партій, яка зародилася внаслідок розпаду Партії регіонів та працює на дестабілізацію ситуації в Україні. Не заручившись підтримкою містян у спробі розбудувати обласний осередок партії в Івано-Франківську, «адепти Партії регіонів» вирішили створити собі видимість ефективної діяльності в місті стандартним корупційним шляхом, на що успішно погодились засліплені наживою «вершителі слова та правди». Уже невдовзі в івано-франківській пресі має з'явитись низка статей про діяльність, так званої «молодіжки» Успішної країни на Прикарпатті.

Чи такого результату для країни хотіли національні революціонери?
Чи дозволимо ми досягти реваншу тим, хто три роки тому відчинив двері окупанту?
Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: События в Украине
ТЕГИ: корупція,Партія регіонів,змі,Івано-Франківськ,успішна країна
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.