В Ізюмі "декомунізували" блакитні ялини

27 марта 2017, 11:43
Владелец страницы
журналист
0
189
В Ізюмі  декомунізували  блакитні ялини

Відбувся вандалізм відносно зелених красунь згідно розпорядження Ізюмського міського недоголови Валерія Марченка.

Вирубку ялин, сукупна вартість яких становить понад 300 000 гривень, в рамках так званої "декомунізації" вважаю повним дебілізмом з боку "новорилого" недокерівництва Ізюма.

"Новорилі" ... ! Ви в своєму житті собачої буди не збудували, проте за понад рік свого диктаторства в Ізюмі накоїли такої руїни, якої Ізюм не знав за всі роки Незалежності України!

Цікаво, а чи задоволені своїм продажнім "вибором" ті покидьки, які на минулих виборах продавали свої голоси як не за 500 гривень так за лаханку червивої каші та стакан прокисшого пива "Оболонь"?

А як "новорилі" тим гарним ізюмчанам, які полінувалися в день виборів відірвати свої зади від диванів, щоб сходити на виборчі дільниці, і тим самим сприяли захопленню влади в Ізюмі дегенаратами, які грабують та руйнують все, що тільки під руку підвернеться?

P.S. Нагадую "керівництву Ізюма", що приміщення адміністрації міста та приміщення, де розташовано бордель-гадючник "МАРС", теж побудували проклятущі комуняки...
Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.