На конкурсі "Євробачення" перемогло СБУ

24 марта 2017, 19:25
Народний депутат України, заступник лідера Радикальної партії Олега Ляшка
0
435

Знаєте, що мені нагадує позиція РФ відправити на "Євробачення" людину із інвалідністю?


Нагадує, як на початку російської агресії її агентура з спілці з "новоросійськими" терористами прикривалися жінками, дітьми та інвалідами, блокуючи українські військові частини.

Коли європейські ліберали розповідають про те, що "глибоке занепокоєння" викликає у них те, що російську конкурсантку не пускають на "Євробачення" до Києва, виникають прості питання:

Чи не викликає у європейців глибоке занепокоєння те, що РФ анексувала Крим і розв'язала війну на Донбасі?

Чи не викликають у них глибоке занепокоєння тисячі жертв цієї війни, знищена інфраструктура і економічний колапс?

Рішення СБУ про заборону в'їзду пані Юлії Самойловій до України - без сумніву, правильний крок.

Не може бути подвійних стандартів. Якщо одним артистам, що виступають на окупованих територіях дозволяти виступати у Києві, а іншим - ні, то де логіка?

Стосується не лише "Євробачення", а і тих "патріотичних" активістів, які блокують концерти одних московських скоморохів - отримавши відкупну "дань" - водночас справедливо блокуючи інших. Сила-силенна московських співунів спокійно собі виступає у нашій столиці, якщо заплатили професійним активістам.

До речі, ніяк не розумію травлі Оксани Білозір за її абсолютно щиру і справедливу думку щодо приїзду до Києва Самойловій. Якщо ви не знаєте різниці між словами "юродство" і "уродство" - ви просто не знаєте нашої мови. І гнітитесь не над Оксанкою, а над Шевченком, Франком, Маланюком, Лесею Петрівною, Драгомановим та іншими, хто вживав термін "юродство".

А хто не розуміє, чому Московія зробила ставку на "юродство" - раджу перечитати перший абзац цього юродивого тексту.Источник: http://korrespondent.net/url.hnd?url=http%3a%2f%2fcensor.net.ua%2fb5581

Андрій Лозовий,
Народний депутат України,
Заступник лідера Радикальної партії Олега Ляшка
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
ТЕГИ: СБУ,Росія,Ляшко,Радикальна партія,Україна,Андрій Лозовий,євробачення,фракція РПЛ,Юлия Самойлова
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.