Навіщо Парасюк

20 марта 2017, 15:05
Владелец страницы
Народний депутат України, заступник лідера Радикальної партії Олега Ляшка
0
372

Не Бойко, не Льовочкін, не Вілкул, не Скорик...Парасюк. 

Депутат, з якого хочуть зняти недоторканність і "закрити" - це саме Парасюк. 

Сюрреалізм. 

При тому, що я вважаю, що Володя в останніх ситуаціях не правий і зайве гарячкує там, де не треба. Але притягувати його до кримінальної відповідальності в той час, коли Генеральна прокуратура "не помічає" (а кажучи відверто - покриває) злочинців режиму Януковича, які розграбували країну, залили її кров'ю, довели до війни - хіба це логічно? 

З державницької точки зору: головна загроза в країні - розбрат. Через це ми втратили державність сто років тому. Ймовірний арешт Парасюка чи навіть спроба внести відповідне подання ГПУ лише посилить цей розбрат, нагнітатиме ситуацію в суспільстві. 

Натомість державі була б корисною зворотня історія - максимально конструктивний діалог силових структур і патріотичного середовища. Без цього мало шансів зберегти Україну. І залежить це від обох сторін, залежить від кожного з нас.Андрій Лозовий,
Народний депутат України,
Заступник лідера Радикальної партії Олега Ляшка

Источник: http://korrespondent.net/url.hnd?url=http://censor.net.ua/b5535

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
ТЕГИ: Генпрокуратура,Янукович,Бойко,Радикальна партія,Андрій Лозовий,Сергій Льовочкін,Олег. Ляшко,фракція РПЛ,Владимир Парасюк
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.