Фінансування посівної.

17 февраля 2017, 12:37
Владелец страницы
0
8

Забезпечено фінансування на 2016/17 виробничий сезон. Компанія AgroGeneration, виробник зернових та олійних культур в Україні, забезпечила наявність фінансування для виробничого сезону 2016/17 року .

Виробничий сезон 2016/17 року в компанії AgroGeneration почався вдало. В листопаді 2016р. Група успішно закінчила свою зимову посівну кампанію і водночас оновила умови сезонного фінансування з «Альфа-Банком», отримавши нижчі відсоткові ставки порівняно з попереднім роком. З максимально доступних 35 мільйонів доларів США AgroGeneration станом на 31 грудня 2016 року вже отримала 21.7 мільйонів доларів.

Окрім того, дотримуючись власної стратегії з оптимізації та диверсифікації фінансування, Група повторно підписала договір торгового фінансування на умовах передоплати вартістю 10 мільйонів доларів США з компанією «Quadra Commodities» відносно частини свого врожаю 2017 року, що покращило показники доходів компанії. Першу передоплату у сумі 2 мільйони доларів США AgroGeneration отримала 31-го січня 2017 року.

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.