Чи врятують уряд України нові закони та реформи?

12 грудня 2016, 17:04
Власник сторінки
0
80
Чи врятують уряд України нові закони та реформи?

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман розповів про готовність почати 2017 рік із грамотно продуманим бюджетом та змінами у податковому кодексі.

Він зазначив, що "документи усі збалансовані, відповідають інтересам держави та будуть позитивно впливати на стабільність та розвиток". У черговий раз народ нагодували "сніданком" з надією на прекрасне майбутнє, приправлене нотками незалежності та закускою з дороги до ЄС. Але є ряд запитань до меню цієї кухні.

Як тепер відомо багатьом українцям, у майстерності написання нових законопроектів, поправок, і, навіть, Конституції теперішній уряд вправний. При тому робилося усе це завжди виключно в інтересах нелегітимного українського уряду, що прийшов до влади шляхом державного перевороту.

Та, так, усе правильно – перевороту!

Ця влада протягом майже трьох років порушувала Конституцію України, брехала народові, набивала шлунки, пожираючи державний бюджет. Народ отримував лише крихти з панського столу. Взяти хоча б положення Конституції, що вони були негайно переписані "під себе" (оце вони – обидва "варіанти" Конституції). Грамотно, чи не так?

І оця влада постійно кричить про свою турботу про народ. Тільки як люди, що скоїли революцію, можуть піклуватися про народ? Хіба що за принципом: "Турботу про народ, перш за все, треба починати з себе"?

Красно дякуємо!

Мабуть, це і є причиною того, що після приходу у 2014 році до влади нової "команди", незважаючи на обіцянки, рівень життя в українців пішов до…та всі й так знають, куди.

А як же надія? На що сподіватися?

Так, є люди, які спроможні змінити життя українців на краще! Володимир Олійник та його послідовники почали процес, що направлений на віддання суду усіх державних злочинців. Він буде доведений до кінця. Інакше, й не має бути! Відомо, що нелегітимна влада завжди породжує беззаконня, рука руку миє! Через них ми маємо роздріб у країні, друзів у трунах, сльози матерів та дівчат, що не стали нареченими…У країні безлад! Свобода злочинства, втрата Криму, розвал економіки та тотальне збідніння населення…
Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: События в Украине
ТЕГИ: Украина,Госпереворот
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.