Міський голова Березані Володимир Тимченко покриває злочинців

21 листопада 2016, 13:32
Власник сторінки
0
131
Міський голова Березані Володимир Тимченко покриває злочинців

В Березані підривають магазини, стріляють, б’ють журналістів, а голова міськради погрожує їх життю і не пускає на сесійні засідання.

Депутати, які прийшли працювати на користь громади, складають свої повноваження, залишається провладна більшість, яка орієнтована на свої меркантильні інтереси.

Дивіться відео: «Березанський клуб за інтересами»

Як в краплині роси...

У краплині роси відбивається сонце. А що можна розгледіти, повсякчас спостерігаючи за життям невеличкого містечка Березань? Чи можна у перших кроках після майданної влади побачити світле майбуття, якого після Революції Гідності так очікувала місцева громада? На перший погляд, можна, адже завдяки змінам у податковому законодавстві, у розпорядженні місцевих рад стало залишатися значно більше коштів, які могли б спрацювати на користь громади. Однак, як показує життя, на перешкоді справжнім змінам стала жадібність місцевої влади, яка не готова обмежувати своїх апетитів та працювати прозоро й гласно.

Правозахисник Віра Іванова, гостя сесії Березанської міської ради, хоче добитися від депутата, наразі оголошеного в розшук, маленької правди, щоб депутат Сивак назвав своє прізвище. Зверніть також увагу на реакцію депутатів і особливо голови Тимченка

 

Сміливості назвати прізвище Сивака, не знайшлося в жодного присутнього, а перед усім у самого ветерана-АТОшника батальйону «Донбас» Володимира Сивака, бо він раптом відчув небезпеку, і за біжутерію на грудях, бо знав, що це липа, і у військкоматі немає жодних даних про нагородження, і за судимість, що в мить позбавить його депутатства, якщо стане публічною. Поки що про неї знала обмежена кількість людей, зокрема голова Тимченко, який успішно цим користувався, тому і врятував зараз, нагло і безпардонно обдурив правозахистника, і збрехав про Патапенка Івана Івановича.

 

Хто ти є? Чий ти? Звідки?

Перші «непонятки» з пресою почали виникати у міського голови Березанської міської ради Володимира Тимченка щойно він зрозумів, що кореспондент всеукраїнського видання «Наша версія» Дмитро Братченко хоче посягнути на святая святих – робити відеозапис пленарного засідання депутатів Березанської міської ради. Звісно, оприлюднення того факту, що місцеві обранці ухвалюють рішення з того чи іншого питання порядку денного без попереднього обговорення, не входило в плани очільника місцевої громади, а тому, не довго роздумуючи, він виставив Дмитра Братченка за двері. Чим виправдовує таке зухвале поводження з журналістом міський голова Володимир Тимченко? Виявляється, він особисто не читав газети «Наша версія», а отже не знав про існування такого видання, окрім того – не бачив посвідчення Дмитра Братченка.

Словом, журналіст, на думку міського голови, не надав відповіді на три запитання: «Хто той є? Чий він? Звідки?»

То були перші кроки на стежині неоголошеної війни із журналістами опозиційних видань.

Далі більше. У липні Дмитро Братченко знову опинився у вирі скандалу. Цього разу – завдяки діям депутата Березанської міської ради Володимира Сивака, який перешкоджав журналісту отримати довідку про судимість саме Володимира Сивака. Оприлюднення цього факту, на думку нападника, могло б завадити його подальшій депутатській діяльності.

Попри кричущі факти перешкоджання журналістської діяльності, правоохоронці жодним чином не відреагували на цей випадок, що надало Володимиру Сиваку впевненості у подальшій безкарності.

У жовтні він підстеріг Дмитра Братченка у коридорі Березанської міської ради та завдав йому удару в область серця. Чергова заява до міліції, яку подав потерпілий, залишилася без відповідного реагування.

 

9 листопала 2016 року Березанський депутат Володимир Федорович Сивак об'явлений у розшук, він підозрюється у спробі замаху на чуже життя із застосуванням вогнепальної зброї

І ось, знову повідомлення про напад на журналіста. Відчуваючи, що міський голова потурає його діям, депутат Березанської міської ради Володимир Сивак геть розперезався. На очах у своїх колег по депутатському корпусу Юрія Іванчука та Володимира Лукяненка, які відразу ж і заявили, що не бачили, як Володимир Сивак, забачивши журналіста, почав погрожувати йому фізичною розправою. Втіленню цього плану в життя допоміг син Володимира Сивака – Олег Сивак.

   

Та з огляду на те, що начальник Березанського відділення поліції вже в перші хвилини свого представлення перед депутатами Березанської міської ради розсипався компліментами на адресу міського голови Володимира Тимченка, справедливого розгляду цієї справи громада навряд чи дочекається.

«Вжик, вжик, уноси готовенького! Вжик, вжик, кто на новенького?..»

Хто може стати наступною жертвою у розправі над журналістами? Відповіді на це запитання чекати довго не довелося. Володимир Тимченко на своїй сторінці у соцмережі Фейсбук опублікував звернення на адресу журналістки Наталії  Кириленко – редактора газети «Березанські відомості Плюс», у якому звинуватив її у невірному висвітленні життя міста, перекручуванні фактів і попередив: це його ОСТАННЄ звернення, яке слід сприймати як «запобіжний захід щодо забезпечення спокою та порядку березанців!!!».

 

Шановні БЕРЕЗАНЦІ!

Впевнений, що наше красиве місто, прекрасні люди, заслуговують на краще у всьому. Але «деяким» так важко бути осторонь процесу змін на краще, що зі шкіри лізуть аби завадити процесу розвитку та становлення. Часто повторюю слова: «Не допомагайте мені нічим, головне – не заважайте!». Як би «деякі» не прагнули втягнути мене в інтриги, у надумані історії, не нищили майно моїх дітей, не погрожували, нічого у вас не вийде! Моя впевненість в правильності і чесності власних дій, спрямована виключно на піднесення та покращення рівня і умов життя кожного жителя Березані. А час розставить все і кожного на свої місця.

Що послідує далі за цим зверненням, уявити нескладно. Особливо з огляду на те, що 8 листопада Володимир Сивак зробив 5 пострілів по будинку, де мешкає родина опозиційного депутата Березанської міської ради Юрія Грицуна.

На що натякає пан Тимченко? На те, що надіслав попередження... не одній Наталі Кириленко. а ще й... Коротше, стріляй, Сивак, стріляй... Хрещений Батько Березані впевнений в правильності своїх дій! Віддаємо належне майстерності пана Тимченко, сказати все, і не сказати нічого, що могло б стати підставою для судового розгляду. Останнє звернення пана голови першим прокоментував журналіст Дмитро Братченко:

  

Бути в опозиції до місцевої влади у м.Березані стає не тільки складно, але й небезпечно для життя.

Наразі редактор газети «Березанські Відомості Плюс» Наталія Кириленко звернулась із заявою до начальника Баришівського ВП Переяслав-Хмельницького ВП ГУ НП в Київській області майора поліції Шутенка Р.В., у якій, зокрема, просить внести відомості про кримінальні правопорушення, вчинені головою Березанської міської ради Тимченком В.Г., до Єдиного реєстру досудових розслідувань та розпочати досудове розслідування за фактами його протиправних дій.

 

Редакція газети «Наша версія» з нетерпінням чекає чергового звернення пана Тимченка, і дуже просить міського голову Березані висвітлити такі питання:

Чому ви як керівник міста покривали судимість депутата В.Ф.Сивака?

 

Чому потурали переслідуванню і побиттю журналіста Дмитра Братченка?

Якою нормою закону ви керувалися, коли публічно погрожували життю Наталі Кириленко, редактору газети «Березанські Відомості Плюс»?

Чому ви так хворобливо переймаєтеся маєтком родини Грицунів і не сповіщаєте на сайті міськради про свої доходи?

 

Хотілося б побачити довідку про витрачені 30 тисяч гривень з квоти призначеної на виконання депутатських повноважень Олександра Кочерженка. Інакше будемо вважати, що ви привласнили ці кошти.

 

Бажано б побачити поіменний перелік, як ви пишете, «деяких», що не дають вам як керівнику покращувати життя березанців, для публічного засудження громадою, а у випадку наявності злочинних фактів судового. А поки ви цього не зробите, будемо вважити, що знову брешете заради прикриття своїх інтересів.


Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: События в Украине
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.