Губернатор Миколаївщини О. Савченко лобіює бізнес приятелів

30 октября 2016, 10:44
0
26
Губернатор Миколаївщини О. Савченко лобіює бізнес приятелів

Миколаївський губернатор Олексій Савченко, який напередодні був призначений на посаду, приступив до своїх обов’язків з того,

що став насильно примушувати діючу голову облради Вікторію Москаленко скласти свої повноваження.

Про це пише видання УкрПресс инфо.

У п’ятницю 28 жовтня він протягом кількох годин психологічно обробляв Вікторію Вікторівну. Основна теза з його слів, що він хоче перезавантажити роботу облради та почати роботу з чистого аркуша. Про це Укрпрес поінформувало достовірне джерело.

З достовірних джерел стало відомо, що Олексій Савченко переслідує бізнесінтереси депутатів Андрія Вадатурського і Давида Макар’яна, яким невигідна принципова позиція Москаленко щодо ряду питань, що стосується розподілу ресурсів і тіньових схем.

Сама Вікторія Москаленко відмовилася скласти свої повноваження, оскільки не бачить для цього підстави.

Нагадаємо, що за період свого керівництва облрадою Вікторія Москаленко зробила революційний підйом в економіці і соціальній роботі в області і завоювала небувалий авторитет у простих жителів як обласного центру так і районів.

А на тестуванні на посаду губернатора Олексій Савченко відзначився тим, що наробив масу граматичних помилок.

Тепер питання до громадськості, ЩО РОБИТИ?

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
ТЕГИ: Николаевская область
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.