Голод та холод - це два слова, які будуть характеризувати зиму-2016

19 жовтня 2016, 18:42
Власник сторінки
Громадський діяч, адвокат
0
160
Голод та холод - це два слова, які будуть характеризувати зиму-2016

У цьому році в субсидії відмовлять мільйону українських сімей, а через неплатежі будуть ледве теплі батареї в квартирах багатоповерхових будинків.

Таку думку сьогодні висловили спеціалісти на прес-конференції в інформаційному агентстві ГолосUA.  І зазначили, що нам просто будуть не досить нагрівати теплоносії і гарячу воду. Вранці і ввечері ті, хто живе на верхніх поверхах, не зможе помитися.

З аналогією з минулим роком, 10% українських домогосподарств буде відмовлено в субсидії. У перерахунку на прогнозовану урядом кількість всіх домогосподарств, які потребують субсидії, виходить, що близько 1 млн домогосподарств опиниться у скрутному становищі.

При майже 15 млрд грн заборгованості держави перед комунальними компаніями неплатежі сімей, які залишилися без субсидії і не мають можливості платити за нинішніми тарифами, можливий колапс підприємств теплокомуненерго.

«Київенерго» вичавлює максимум зі столичних теплотрас, не роблячи капітальний ремонт і стягує за втрати на теплотрасах 19% тарифу на тепло . Вони розуміють, що рано чи пізно доведеться все повернути, тому вичавлюють все до останнього. Ніхто не бачив серйозних оновлень мереж і труб - якщо вже прорве, то ремонтують. Вони закладають 19% тарифу - практично на капітальний ремонт, але серйозного оновлення не виробляють. Всі тепломережі столиці знаходяться в комунальній власності міста і були передані в користування «Київенерго» на 10 років ще у 2007 році особистим рішенням глави КМДА Леоніда Черновецького.

Коли ж настане час повертати тепломережі, то їх повернуть в «убитому» стані і знову містяни сплатять ремонти, а після чого черговий магнат за сприяння корумпованих чиновників захопить їх собі.

Багато розмов про розкрадання коштів з державного бюджету України. При чому лише по Києву розкрадання комунальних платежів становлять не менше 1,7 мільярдів гривень і це лише ті кошти, про які хоч говорять і про які хоч щось відомо. А про які суми, ще не відомо, залишається загадкою.

Громадськість фактично усунена від цих процесів контролю , адже ніхто, ні магнати ні контролюючі органи не бажають позбавлятися такого самого шматка.

Тож є очевидним, що для більшості українців зима буде не лише голодною, а й холодною. Чи може знову будуть грітися на Майдані біля діжки?

Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: События в Украине
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.