Про Романа Говду без емоцій

7 июля 2016, 17:54
Владелец страницы
Communication group
2
301

Генпрокурор Юрій Луценко призначив нового керівника столичної прокуратури. Ним став 36-річний Роман Говда.

Одразу у соцмережах зчинився шум, мовляв він же ставленик Шокіна. Зрада! Давайте розберемось. Без емоцій.
Так, у 2015 році пан Шокін дійсно призначав Говду очільником Одеської прокуратури. Слід відзначити, що призначення було правильним, бо вихідець з Львова люто ненавидить сепаратизм і “русскій мір”, якими тоді намагались вразити Одещину. І хоча головну скрипку у боротьби з цим гнусом грає СБУ, та все ж без прокуратури не обійтись. І результат є. Одесу т а область врятовано.
Тамтешній губернатор Михаїл Саакашвілі, відомий своєю гарячковістю, так і не зміг висунути конкретних претензій до роботи Романа Говди (лунали лише загальні звинувачення на адресу органів прокуратури). Тоді Михаїл мав свою кандидатуру на головну прокурорську посаду в області, тому й критикував будь-кого, хто не його людина.
Говда – представник нового покоління в прокуратурі України. Йому всього 36 років. Тому до жодної ”команди” Шокіна його не можна віднести, хоча б з огляду на вік. Те, що його призначено було наказом Генпрокурора Віктора Шокіна ще не свідчить, що він у його “команді”.
Роман Говда відзначається інтелектуальним і професійним потенціалом, який потрібний для наведення порядку в столиці України – місті Києві. Він брав участь відкритому конкурсі на місце керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури, де здобув один із найбільших позитивних показників під час тестування на загальні здібності та знання законодавства. А в тестах на логіку набрав 90 балів з 99 можливих, що е найвищим результатом в Україні!
Звинувачення дописувачів соцмереж на адресу Говди не підтверджуються. Ю. Луценко: “Я говорив з активістами-антикорупціонерами, ніяких конкретних звинувачень до нього у них немає”. Водночас, генеральний прокурор закликав надавати факти, що можуть свідчити про корупцію Романа Говди. Якщо вони підтвердяться, відповідні рішення будуть прийняті.
Найважливішим доробком Говди є направлення до суду обвинувального акту стосовно 19 людей причетних до розкрадання землі Сухолуччя в тому числі екс-губернатора Київської області В. Ульянченко.
Курчат по осені рахують. Давайте уважніше придивимось на Говду на новій посаді і зробимо висновки. Без емоцій.
Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.