Запрошую на презентацію книги "Свобода людства" в Одесі

20 травня 2016, 09:32
Власник сторінки
Проповідник, правозахисник, видавець, письменник, журналіст.
0
4473
Запрошую на презентацію книги  Свобода людства  в Одесі

Вільні, допитливі, мислячі читачі Українського Півдня, приходьте!


20 травня 2016 р. о 14 год. в рамках XVII Всеукраїнської виставки-форуму-2016 в читальному залі Одеської обласної універсальної наукової бібліотеки імені М.Грушевського (вул. Троїцька, 49/51) відбудеться презентація книги «Свобода людства» і автограф-сесія українського видавця, журналіста, правозахисника, письменника, проповідника – члена Національної спілки журналістів України, редактора газети «Правдошукач», релігійного бюлетеня «Ідеаліст», релігійного журналу «Мораль» – Юрія Вадимовича Шеляженка. 

Автограф-сесія автора буде проходити протягом роботи виставки (20-22 травня) в головному читальному залі Одеської національної наукової бібліотеки (вул. Пастера, 13).

У книжці «Свобода людства» представлено авторські роздуми про свободу людства як особисту свободу кожної людини в міру доброї волі, здатності домовлятися з іншими і відповідати за свої вчинки, а також про великі, здавалося б, сили, які, протидіючи вічній цінності свободи або лицемірно виступаючи під її гаслами, ніяк не можуть придушити людську свободу за всього величезного бажання і незважаючи на всю технологічну та соціальну міць: системні порушення прав людини заради безчесного утвердження привілеїв правлячих еліт, міжнародний геополітичний неофеодалізм, за ширмою якого народжується нова тиранія глобального монопольного капіталізму, українські реалії бідності, невігластва та дурної ворожнечі – все це виснажує людей, але ми були, є і будемо вільними попри всі спокуси і всі катування, а кожному катюзі зрештою дістанеться по заслузі.

Крім цієї збірки ідеалістичної публіцистики, також представлю інші свої книжки: «Я – традиція», «Самоучка» та збірку поезій «Душа – це людина в центрі буття».
Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: События в Украине
ТЕГИ: книги ,Одеса,українська література,публіцистика,презентація,бібліотека
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.