Почалась нова революція!

16 травня 2016, 16:34
Власник сторінки
Правник, футуролог, автор книги "Омріяна Україна"
4
22464
Почалась нова революція!

Вже найближчим часом вона охопить 40 міст по всій країні...

Сьогодні ми запустили «Революцію Світогляду» - всеукраїнський тур, завданням якого є ініціювання масштабних змін в світогляді та свідомості українців, початок та здійснення модернізації суспільних цінностей.

Мені належить відвідати понад 40 міст по всій країні, проїхати понад 18 тисяч кілометрів українських доріг. Поспілкуюся і зустрінуся з десятками тисяч людей в рамках цього культурно-світоглядного та гуманітарно-соціального проекту.

Вже за годину вирушаю з Києва в дорогу...Завтра, 17-18 травня відбудуться зустрічі-презентації «Революції Світогляду» у Дніпропетровську. 19 травня – Кривий Ріг. Далі – Одеса, Миколаїв, Херсон та інші міста України.

Що це?
Революція Світогляду – це альтернатива політичним революціям. Головна ідея всеукраїнського туру полягає в тому, що зміни мають починатися в голові, в свідомості та серці людей. Лише тоді, з підвищенням рівня культури в суспільстві можуть змінитися і якість суспільних стосунків, і якість вітчизняної політики.

«Зміни себе – зміни країну!» - з таким слоганом організатори поїдуть до людей. Їх вже чекають у великих містах і невеликих містечках.

Водночас, організатори «Революції Світогляду» прагнуть повести розмову з людьми про майбутнє, спонукати людей мріяти і працювати заради втілення мрій. Важливий акцент буде зроблено на необхідності співпраці, адже лише разом люди можуть досягнути справжнього щастя. Звісно, мова піде і про цінності: про необхідність звільнятися від споживацького егоїзму, про важливість доброти, порядності, взаємодопомоги, краси, гармонії і, зрештою, любові до ближнього.

 


Що буде?
На зустрічі до людей вирушить з презентаціями Олексій Толкачов - мотиваційний спікер, відомий громадський діяч, письменник-футуролог і кінопродюсер. Його 18-літниій досвід громадської, геополітичної, благодійної та культурної діяльності дозволяє йому робити дуже цікаві висновки про перспективи України.

Водночас, завдяки підтримці Міжнародного руху позитивних дій «RightonHappiness», Видавничого дому «ФОРС» та видавництва «Самміт-Книга», в рамках «Революції Світогляду» в регіонах будуть презентовані одразу 5 книг«Бібліотечки Мрій та Щастя» світоглядного та ціннісного спрямування:
-    Нік Вуйчич «Життя без обмежень»;
-    Олексій Толкачов «Омріяна Україна»;
-    Серж Гудман «Живи!»;
-    Іренеуш Дерек «Я раб чи вільна людина»;
-    Олександр Образцов «Жити в Україні».

Також під час всеукраїнського туру в регіонах відбудуться презентаційні покази короткометражного художнього фільму «Міна» (OnceUponaMine), відзнятого у зоні АТО. Головний салоган стрічки – «Розмінуй свою свідомість!»Географія туру

Сьогодні заходи «Революції Світогляду» заплановані в 41 місті: Бердянськ, Бердичів, Вінниця, Глухів, Дніпропетровськ, Дніпродзержинськ, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Ірпінь, Київ, Краматорськ, Кривий Ріг, Кременець, Кіровоград, Лисичанськ, Луцьк, Львів, Маріуполь, Мелітополь, Миколаїв, Мукачево, Нетішин, Одеса, Острог, Полтава, Рівне, Рубіжне, Сєвєродонецьк, Слов’янськ, Смілу, Суми, Тернопіль, Ужгород, Умань, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернівці та Чернігів.

Хто вже підтримав?
«Революцію Світогляду», ініційовану Благодійним фондом «Омріяна Країна», підтримали Освітня платформа «Сходи в Майбутнє», Міжнародний рух позитивних дій «RightonHappiness», Благодійний Фонд Сержа Гудмана, ГО «Ліга Інтернів», Видавничий дім «ФОРС», Видавництво «Самміт-Книга» та чимало регіональних організацій. Також всеукраїнський тур вже підтримали тисячі людей по всій Україні – вони організують заходи, поширюють інформацію, готуються на місцях.

Збір коштів на «Революцію Світогляду» також відбувався публічно. На краудфандинговій платформі «Спільнокошт» протягом лютого-березня було зібрано 39 тисяч гривень. Понад 100 добродіїв проголосували за проект своїми грошима. Ще 2700 однодумців долучилися поширенням інформації про проект.
 
План-графік «Революції Світогляду»
На сьогодні розплановані заходи лише в частині міст – до кінця червня.

Заплановані заходи:

17-18 травня     Дніпропетровськ
19 травня     Кривий Ріг
24 травня     Одеса
25 травня     Миколаїв
26 травня     Херсон
31 травня     Полтава
1-2 червня     Харків
3 червня     Лисичанськ
4 червня     Рубіжне
5 червня     Сєвєродонецьк
6 червня     Слов'янськ
7 червня     Краматорськ
8 червня     Маріуполь
9 червня     Запоріжжя
10 червня     Дніпродзержинськ
13 червня     Житомир
14 червня     Острог, Нетішин
15 червня     Рівне
16 червня     Кременець
17-18 червня     Луцьк
19-21 червня     Львів
22 червня     Тернопіль
23 червня     Хмельницький
24 червня     Вінниця
далі буде…


Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: События в Украине
ТЕГИ: любовь,счастье,революция,ценности,сознание
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.