Мордобій – фірмовий стиль ВО «Свобода»?

14 травня 2016, 13:02
Власник сторінки
Communication group
1
766

Представники ВО «Свобода» у різних містах славляться не лише своїми націоналістичними переконаннями, а й скандальними та аморальними вчинками.

То Ігор Мірошниченко, то Ігор Швайка потраплять у скандал та під карну справу. А тепер і наш полтавський представник ВО «Свобода» у Ленінській районній раді – Віталій Паненко – вирішив не відставати від своїх столичних побратимів. Об’єднує їх одне – всі вони нещадно били своїх дружин та членів сім’ї.

Але наш земляк пішов ще далі своїх побратимів – він не лише намагався вбити свою дружину, а й лупцював і ламав пальці сину, завдавав йому серйозних травм хребта.
Нещодавно на засіданні мандатної комісії з питань депутатської діяльності, регламенту та етики Ленінської райради розглядали депутатську діяльність, професіоналізм та моральний облік голови фракції ВО «Свобода» Віталія Паненка. Адже до райради на нього надійшло чимало скарг від мешканців Полтави.

– Позиція деяких наших депутатів направлена не на вирішення конкретних питань життєдіяльності району. Кінцева мета їхньої діяльності як депутатів взагалі не зрозуміла, – говорить голова Ленінської районної в місті Полтава ради Вадим Дробітько.
Колишня дружина Віталія Паненка Інна розповіла чимало жахливих подробиць із сімейного життя.

– Колишній чоловік бив мого старшого сина навіть у присутності сусідів, коли мене не було вдома. Дитина отримувала після побоїв то підрив шийного хребця, то перелом пальця. Сусіди багато чого мені розповіли вже після того, як я пішла від нього, – говорить Інна Паненко. – Піднімав і на мене руку. Останнього разу взагалі хотів у прямому сенсі вбити: душив і викручував сонну артерію. Це відбувалося на очах у дитини. Через таке ставлення я пішла від нього.

Основне «Я» Віталія Паненка, за словами його колишньої дружини, − жадібність і обман, нестриманість та агресія. Це людина – нечистої совісті.

– Якщо трішки придивитися: у мене одне око більше, а інше менше – це наслідки травми, якої він мені завдав своїм рукоприкладством. Звичайно, на лікування грошей він не дав. Не допомогли навіть адвокати. Судове засідання по цій кримінальній справі тривало три роки.
Коли ж захворів син подружжя Паненків і потрібна була фінансова допомога, то «люблячий тато» відповів: «Ти на мене не розраховуй». Не допомагає Віталій Паненко своїй дитині і зараз, говорить колишня дружина. Одягає і годує сина вона самотужки.

Є що сказати про поведінку Віталія Паненка і його колегам по вагонному депо, де він працює слюсарем-ремонтником 5-го розряду. Він у прямому сенсі тероризує людей.
– Його характеризують неадекватна та брутальна поведінка. Він завжди намагається принизити людей, які працюють із ним. Хоча при цьому Віталій діє від профспілкової організації, – наголошує голова дорожнього комітету вільної профспілки машиністів України Південної залізниці Анатолій Клименко. – Ми вже неодноразово піднімали питання його поведінки: Паненко постійно обманює, кричить, нікого не хоче вислуховувати, трактує законодавство тільки так, як сам розуміє.

Свою неадекватність і некомпетентність Віталій Паненко довів і працівникам Ленінської райради. Там говорять, що депутат не розуміє вимог законодавства у сфері місцевого самоврядування і депутатської діяльності та періодично вносить свої пропозиції та зміни, які суперечать закону. Приміром, однією з останніх його пропозиції було змінити в регламенті положення про отримання премії голови та заступників.

– Усі «новшества», які Віталій Миколайович вніс до регламенту, суперечать чинному законодавству, – коментує юрист Ленінської районної в місті Полтаві ради Валентин Коробко. – Цього року в травні вступив у дію Закон України про державну службу, де передбачено, що посадові особи не підпадають під дію цього Закону. А Віталій Миколайович у своїй пропозиції посилався саме на даний Закон.

Виникає запитання – як може ця людина на рівні депутата представляти інтереси полтавців, котрі за нього голосували, якщо вона не може навіть захистити інтереси та честь своєї родини? Поведінка Віталія Паненка не просто ганебна, а й аморальна і не припустима не лише для депутата, а й взагалі для нормальної адекватної людини.

Здається, мордобій і скандали стали вже фірмовим стилем членів ВО «Свобода». Невже націоналізм в Україні має таке звіряче обличчя?
Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: События в Украине
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.