ХТО СИЛЬНІШИЙ – ІНТЕРЕС ГРОМАДИ, ЧИ КРАХОБОРСТВО ВЛАДИ?

21 березня 2016, 21:56
Власник сторінки
0
39

Приміщення Грушевського 2 у Вінниці стало яблуком розбрату між обласною виконавчою владою та громадськістю. Уся місцева мерсько-губернаторська рать робить спробу "прихватизувати" ласий шматок громади.

Приміщення по вул. Грушевського 2 у Вінниці стало яблуком розбрату між обласною виконавчою владою та громадськістю. Уся місцева мерсько-губернаторська рать робить спробу прихватизувати ласий шматок комунальної нерухомості в інтересах певних  осіб.

Задля цього, посеред навчального року, з приміщення фактично силоміць витурили студентів Вінницького медичного коледжу, не зваживши на те, що там готують військових фельдшерів, які так сьогодні потрібні на фронті.

Не спромігшись поки що виселити Вінницький обласний лікарсько-фізкультурний диспансер, заходились знищити його.  А ця медична установа здійснює реабілітацію учасників АТО та інші верстви населення, обстежує й лікує фізкультурників та спортсменів.

Даний заклад тримає оборону як і кіборги в донецькому аерорпорті. Але наші воїни відбивали атаки сепарів, а медики відбивають навалу чиновників Вінницької ОДА та просто бандитів.

  Досить показовим в цьому беззаконні є негайне виселення медичних закладів з приміщення по вул. Грушевського 2 і дивне мовчання, щодо звільнення приміщень гуртожитку медколеджу по вул. Писарєва, яке незаконно займають Центр здоров’я, база спецмедпостачання та центр медичної статистики.

Якщо відкинути «прихватизацію» приміщення по вул. Грушевського 2, як неприйнятну для громади, то на перший план виходить реальна проблема відсутності у Вінницькій області комунального реабілітаційного центру поліклінічного типу. Внаслідок зруйнування медицини медичною реформою 90 % населення залишені сам-на-сам зі своїми хворобами. А чиновники від медицини лише констатують збільшення кількості інвалідів та хронічно хворих. В умовах неспроможності держави фінансово забезпечити створення та функціонування такого центру єдиним виходом є державно-приватне партнерство. Його уже почали реалізувати університет «Україна» та обласний лікарсько-фізкультурний деспансер. Це дасть можливісь вже сьогодні жителям Вінниччини отримати послуги з фізичної реабілітації, залучити необхідні інвестиції, забезпечити підготовку фахівців з фізичної реабілітації. Щоб все це стало реальністю потрібно забезпечити цей проект приміщенням, яке знаходиться по вул. Грушевського 2.

Отже рішення за владою: в інтересах громади чи у своїх власних.

Анна Сторожук

Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: События в Украине
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.