Власник сторінки
Журналіст ГромадськогоТБ.Полтава
Полтавські громадські активісти здійснили рейд на розважальний заклад під назвою «Інтернет суспільство», всередині якого розміщене комп’ютерне обладнання, що імітує собою гральні автомати.
Усередині приміщення темно – вікна повністю заклеєні. Така атмосфера налаштовує на втрату орієнтації в часі та повне занурення в ігровий процес.
Як розповідають відвідувачі, приходячи до клубу, вони купують жетони і грають стільки, скільки їм заманеться. Різниця з принципом роботи гральних автоматів полягає тільки в тому, що гра відбувається на звичайних комп’ютерних моніторах.
Один з відвідувачів, який відмовився назвати своє ім`я, розповідає, що приходить сюди, аби відволіктися від наркотиків, спиртних напоїв та поганих думок.
Незважаючи на те, що він має трирічну дитину, цей чоловік проводить вечори зовсім не в сімейному колі. Працює він на будівництві, а сюди приходить відпочити. Поруч з монітором стоїть пластиковий стаканчик з недопитим пивом та повна попільничка недопалків. Зал оповитий пеленою сигаретного диму.
«Адміністрація інтернет-кафе не несе відповідальності за те, на які сайти заходять відвідувачі. Які можуть бути претензії», – каже Станіслав Акімов, поведінка якого має ознаки сп’яніння.
Станіслава, на видимих частинах тіла якого можна помітити численні татуювання, в даному закладі бачать вже не вперше, причому зазвичай він знаходиться за стійкою адміністрації. Проте сам він стверджує, що просто заходить сюди пограти, як і інші відвідувачі.
Дівчата, які також сидять за адміністраційними стійками, теж переконують, що вони тут не працюють. Одна взагалі відмовилася пояснювати причину свого перебування в «інтернет-кафе», друга почала стверджувати, що заміняє іншу дівчину і вийшла попрацювати буквально на пару змін.
За документами, власником розважального центру "Інтернет суспільство" є 30-річний Валентин Міненко.
Активісти акцентують увагу на наявності поблизу даного розважального закладу ломбарду, де можна закласти певні речі та отримати гроші на гру.
Слід зазначити, що такий заклад у Полтаві далеко не один. Це інтернет-кафе – вже третє за рахунком, де побували активісти. Усього ж подібних закладів у місті – близько 45-ти, розповідає Віра Маслак.
На виклик громадських активістів до приміщення закладу прибув наряд поліції. Старший сержант поліції Олександр Сагайдачний пояснив, що задля того, аби розібратися в ситуації, необхідно спершу провести експертизу.
Після прибуття на місце події членів слідчо-оперативної групи комп’ютерне обладнання було вилучено та направлено на подальшу експертизу.
За даним фактом порушена кримінальна справа.
Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.