Кримінальний нардеп Руслан Демчак попросив компенсації за оренду житла у столиці

30 января 2016, 16:27
4
126
Кримінальний нардеп Руслан Демчак попросив компенсації за оренду житла у столиці

Мало не щодень в ЗМІ з’являються публікації про кримінальні оборудки президентського депутата Руслана Демчака,аферист на досягнутому не зупиняється.

Тепер мільйонер зажадав халявного житла. Як результат - найбагатшому народному обранцю з Вінниччини Руслану Демчаку держава компенсувала витрати за винаймання депутатського житла в Києві .

Звісно, народний обранець на таку компенсацію має повне право згідно із Законом України «Про статус народного депутата України». Та важко на сьогодні уявити народного депутата-безхатченка. Ще важче уявити з простягнутою рукою мільйонера Демчака,який просить у держави компенсацію,якщо згідно декларації 2013 року, він ще тоді за рік заробляв 2 млн. 342 тис. грн., мав у власності  два будинки: один площею 377,4 кв.м., інший – 52 кв.м. та квартиру площею 49,9 кв.м. А нещодавно стало відомо,що у національній пам’ятці садово- паркового мистецтва «Феофанія» Демчак вирубує ліс,аби звести там свій маєток.

http://korrespondent.net/url.hnd?url=https%3a%2f%2fwww.youtube.com%2fwatch%3fv%3doySnPv54ZcQ

Окрім чисельної нерухомості в Україні, липівчанин Руслан Демчак, якого у 2014 році було обрано народним депутатом виборцями 18-го округу (Іллінецький, Липовецький, Немирівський, Оратівський, Погребищенський райони Вінницької області) має непоганий маєток у Лондоні. В столиці Великобританії знаходиться і представництво корпорації «UBG», що теж являється власністю Демчака.

Що стосується бізнес-проектів президентського афериста-тут потрібно писати окрему книгу. За попередньої влади через незаконні оборудки Руслана Демчака часто садили у сізо. Тепер він –головний фінансист і аферист України. Активи його зростають щосекунди. Чолов’яга то банк збанкрутує і кошти відмиє, то земельними ділянками підторговує. Нещодавно столичний готель «Либідь» серед білого дня віджав. Озброєні братки нардепа під’їхали під готель, і в кілька хвилин його відібрали.

http://korrespondent.net/url.hnd?url=https%3a%2f%2fwww.youtube.com%2fwatch%3fv%3dd5GCRj2BSPU

http://korrespondent.net/url.hnd?url=https%3a%2f%2ford-ua.com%2f2015%2f10%2f09%2fkak-ruslan-demchak-gostinicu-lybed-otzhal-ili-bpp-blok-poslednih-pidarasov%2f%3flpage%3d1

І це після всього нажитого «нелегкою працею», кримінальний нардеп Руслан Демчак просить у держави повернення коштів за орендоване житло? Важко навіть уявити,як Демчак бігає з папірцями по кабінетах і переконує бюрократів, що  йому"не вистачило" грошей на життя у столиці. А побігати по установах дійсно потрібно.

Річ у тім,що автоматично кошти за оренду на рахунки депутатів не перераховуються. Щоб їх отримати нардеп повинен звернутися до регламентного комітету Верховної Ради з відповідною заявою і підкріпити його договором про оренду. Але і цим Демчак не гребує. Копієчка до копієчки,як то кажуть. Нещодавно народний депутат інвестував 70 млн. доларів у російський розважальний бізнес,тому бюджетні українські кошти йому зараз не завадять.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.