Разом із 2015 роком столиця України прощається і з Арсенієм Яценюком

26 декабря 2015, 09:02
1
212
Разом із 2015 роком  столиця України прощається і з Арсенієм Яценюком

За рік свого керівництва країною Арсеній Яценюк примудрився зробити все, аби кредит довіри до його власної персони опустився до позначки нуль.

Навряд чи в нашій країні знайдеться хтось, хто  в тверезому глузді підтримує  вбивчу для українців політику "затягування ременів". І це при тому, що ремені затягнули  саме пересічні українці, а зовсім не сам Яценюк і йому подібні. Поки пів країни гинули на війні,а половина потерпала від злиднів, Арсеній  Петрович успішно відмивав  сотні мільйонів гривень у свого ж,затягнутого пасками народу. Як результат-народ України під кінець  2015-го скрутного року, намагається позбутись не лише сумних спогадів про рік що минає,а й від самого глави уряду. 

Біг-борди та сіті-лайти зі словами "Біжи, кролику, біжи!" і "Сєня, давай, до побачення!" заполонили весь Київ. Інтернет переповнений фотофактами  користувачів. Хтось влаштував Яценюку вельми потужну новорічну анти-презентацію.
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.