Притча про причини корупції

22 грудня 2015, 18:09
Власник сторінки
Правник, футуролог, автор книги "Омріяна Україна"
1
3226

Україні не вистачає величної мрії – бачення майбутнього, яке б робило корупцію злочином перед нащадкамиНа сьогодні в Україні – відсутні смисли. Відтак, єдиний сенс перебування при владі – забезпечити себе і своїх дітей. Байдуже на країну…

Уявіть: ми з вами хотіли побудувати корабель, щоб подивитися світ, щоб під вітрилами зустрічати захід сонця.

Завезли будівельні матеріали, зібралися всі гуртом, розподілили функції та обов'язки. Але, в якусь мить, втратили проект. Забули, що ми будуємо. Розгублені…

За десятиліття безглуздя для нас єдиним сенсом стало витягти зі складу пару дошок, щоб змайструвати собі щось схоже на собачу будку. Майстри, які виявилася найближче до будматеріалів, почали собі зводити багаті й розкішні хороми. А чом би й ні? Адже ми більше не будуємо корабель.

Дехто пропонує заборонити красти будматеріали. Інші – пропонують змінити майстрів на професіоналів. Треті – посадити собаку на цепку.

Все вірно. Але це – ніщо, без великого проекту нашого корабля, який понесе і нас, і наших дітей у безмежні простори майбутнього.

Важливо не перетворювати боротьбу з корупцією в самоціль, а пам'ятати, що це важливий крок на шляху до величної мети.

Читайте далі мою публікацію "Антикорупційному форуму присвячується" на "Українській Правді"
Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: События в Украине
ТЕГИ: корупція,Країна Мрій,корупція в Україні,боротьба з корупцією,антикорупційна політика,Михаил Саакашвили
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.