Три правила революції

10 ноября 2015, 16:19
Владелец страницы
Правник, футуролог, автор книги "Омріяна Україна"
2
1576
Три правила революції

Київ знову наповнюють протестним духом - мітингують під Кабміном, під Парламентом, у Маріїнці. Борці намагаються імітувати революцію. Намагаються розхитати ситуацію...


Але нічому вони так і не навчились.

Тому я повторю, як революціонер зі стажем, три простих істини - для особливо обдарованих:

1. Здійснення революції без чіткого бачення майбутнього та готовності нести відповідальність є аморальним та катастрофічним. Розхитувати човен - це злочин, якщо ніхто не вміє плавати.

2. Для здійснення революції у суспільства має бути сформоване очікування дива, позитивних змін, палке бажання світлого майбутнього. Це бажання має бути всезагальним! Бажання обрати нового президента - демократа-реформатора. Або негайно приєднатися до ЄС. Або отримати на шару манну небесну.

3. Має бути сформована загроза світлому майбутньому. Вона має бути персоніфікована в образі ворога, демонізація якого має відбуватися в свідомості суспільства. Людей треба налякати, що світле майбутнє в нього відбирають.

Колись в 2004 році розумні люди нам казали, що революція - це той самий маркетинг. Просто треба продати не пральний порошок, а цінність "свободи" чи "угоди про асоціацію". А далі, як і в рекламі, налякати споживача "мікробами під обідком унітазу" - "кривавим диктатором", "кучмізмом" чи "зеком із золотим унітазом".

От і все. Багатомільйонні майдани по всій країні гарантовано!

Думаю, до річниці "Революції Гідності" напишу про це детальніше.

Поки що ж масова революція видається неможливою, бо не виконані умови жодного з трьох пунктів...

Однак революції в Україні більше й не буде. Ефективними наразі можуть бути лишие нові форми й методи.

Тому тепер Україну чекає...

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
ТЕГИ: Тарифы ЖКХ,майдан,революция,Евромайдан
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.