У Херсоні відбулася бійка між активістами, і п'яним братством ринку.

28 октября 2015, 17:58
Журналіст, активіст
0
312
У Херсоні відбулася бійка між активістами, і п яним братством ринку.
Рынок 3 штыка

28 жовтня, близько 15:00, патрулюючи 4-й Таврійський, разом з журналістами наткнулися на те, що невідомі в алкогольному сп'янінні проявляють агресію до перехожих, особливо до жінок на території ринку

Після чого ми зробили зауваження, один з невідомих виявив агресію і вдарив активіста «Південного національного союзу» по обличчю, який також є журналістом прес-служби Самооборони.

Бійку вдалося зупинити завдяки гарній фізичній підготовці моїх членів організації. Після чого місцеві алкоголіки поповзли в невідомому напрямку. За те, ми, залишили собі трофей, у вигляді зеківської заточки.

При спілкуванні з директором ринку, вона мені розповіла, що зробити вони нічого не можуть, але алкоголіки будуть покарані. У ході розмови я помітив, що дане братство вона знає поіменно. І охорона ринку не функціонує.

ВИ ПІДДАЄТЕ СЕБЕ НЕБЕЗПЕЦІ, ВІДВІДАВШИ ЦЕЙ РИНОК!!!

Євген ВОЛКОВ

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.