«Правий сектор» Херсонщини заблокує Крим разом з татарами

15 сентября 2015, 18:58
Владелец страницы
Журналіст, активіст
0
207
«Правий сектор» Херсонщини заблокує Крим разом з татарами

Зважаючи на аморфність та майже дворічну бездіяльність центральної влади у вирішенні питання відновлення контролю за АР Крим, я, як голова інформаційного центру «Правого сектору» Херсонщини, офіційно

голова інформаційного центру «Правого сектору» Херсонщини, офіційно заявляю. 

НВР «Правий сектор» Херсонщини, як державницька сила, повністю підтримує ініціативу кримськотатарського народу по блокаді адміністративного контролю між Херсонською областю та АР Крим, й тому долучається до акції. Закликаю усіх свідомих громадян також підтримати ідею показової блокади. Ми з Вами не повинні кормити окупантів. Міжнародне право покладає відповідальність за окуповану територію саме на окупанта, а не на країну, яка постраждала від агресії. 

Я прийму безпосередню участь в даній акції. І нехай на мене заведуть справу - як це вміє робити наша корумпована міліція. Міліція – це система. Ми – є народ!

Слава Україні!
Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.