Відкритий лист Андрію Садовому

7 октября 2015, 22:27
Владелец страницы
Проповідник, правозахисник, видавець, письменник, журналіст.
0
258
Відкритий лист Андрію Садовому
Ірина Магдиш. Фото з сайту "Варіанти".

Андрію Івановичу! Ви змусили керівника управління культури міської ради Ірину Магдиш написати заяву про звільнення у зв’язку з її критикою церкви

(неназваної) щодо зловживань суспільною довірою та монополізації культурного життя на околицях Львова.

Замість організації дискусії на чутливу тему Ви репресували підлеглу за висловлення думки.

Ви не сприйняли критичну заяву фахівця як тривожний сигнал, що треба приділити більше уваги розвитку культури у Львові. Хоча ніде, крім Львова, ми не бачили в громадському транспорті наліпок з написами «Стережіться кишенькових крадіїв!». І ніде, крім Львова, ми не мали такого сумного досвіду, що 6 гривень за проїзд, передані товариством з трьох гостей Вашого міста в набитому людьми трамваї, зникають дорогою до водія, присвоєні якоюсь нечистою на руку особою – а далі наша коротка гучна проповідь про те, що крадіжка є гріхом, викликає у натовпу пасажирів лише сміх, і – о Боже! – ніхто не бажає зізнаватися чи допомогти викрити крадія…

Ви заявили, що критика церкви ображає Ваші почуття віруючого. Відтак, Ви самі визнали, що ваше кадрове рішення щодо пані Магдиш є імпульсивним, емоційним, ірраціональним.

У вашому партійному маніфесті йдеться про те, що Об’єднання «Самопоміч» впроваджує в українську політику принципи християнської моралі та здорового глузду. Але своїм ганебним вчинком Ви засвідчили, що керуєтеся нестриманими емоціями та нездоровими політичними пристрастями, а зовсім не моральними принципами та здоровим глуздом. 

Оголошуємо Вам громадський осуд.

Пропонуємо вибачитися за нестриманість перед Іриною Магдиш, провести круглий стіл щодо стану культури у Львові та до оголошення експертних висновків учасників круглого столу не поспішати із кадровими рішеннями.

Голова громадської організації "Інститут душевної релігії" Юрій Шеляженко

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
ТЕГИ: Свобода слова,культура,Церква,Львів,громадськість,Андрій Садовий,релігія,Самопоміч,дискусія
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.