Спільна зустріч двох робочих груп з питань довкілля.

30 сентября 2015, 18:15
Владелец страницы
0
43

1 жовтня 2015 року відбудеться спільна зустріч двох робочих груп з питань довкілля - Української сторони Платформи громадянського суспільства Україна-ЄС і Національної платформи Форуму громадянського суспільства.

   Обговорюватимуть перебіг євроінтеграційних реформ в екологічній сфері: досягнення і недопрацювання Уряду, основні виклики у виконанні екологічної складової Угоди про асоціацію та Порядку денного асоціації, громадську оцінку виконання цієї Угоди та інші можливості громадськості впливати на процес тощо.
   Також поговорять про те, чим можуть бути корисними екологічній громадськості у реалізації її цілей дві Платформи - чим вони відрізняються, що можуть і повинні робити, як підвищити ефективність роботи груп і які завдання мають бути на їхньому порядку денному.
Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.