Донецький національний університет розвів власних абітурієнтів

16 августа 2015, 18:05
3
675
Донецький національний університет розвів власних абітурієнтів

Евакуйований Донецький національний університет, який, за даними Вікіпедіїї, тимчасово оселився у Вінниці розвів власних абітурієнтів.


Ще не встиг ДонНУ набрати перших своїх студентів на території Поділля, як вже здобув негативний авторитет. Ректор навчального закладу Роман Гринюк, який обіцяв здобути популярні спеціальності юриста, економіста лише в його універі ще й на державній формі, як виявилось був недостатньо щирим у своїх обіцянках. 

Діти та їх батьки, купившись на рекламу заїжджого вузу, забрали документи в інших іменитих навчальних закладах Вінниці та ринули до  ДонНУ. Яке було їх здивування, коли виш оприлюднив списки вступників. Виявилось, що абітурієнти зараховані на контрактній основі. Плата за навчання на контракті  у ДонНУ вища на 2000грн., а це більше  ніж вартує здобути знання за аналогічною спеціальністю у вузі, з якого вони забрали документи. Абітурієнти, визначивши пріоритетність саме цього навчального закладу, стали заручниками ситуації - ні документи забрати, ні вуз змінити вже не можуть. 

Що ще чекати від вищого навчального закладу, який себе поводить як і усі донецькі «круті» - і приміщення у ювелірного заводу "Кристал" віджали, і студентів власних розвели. Схожі гостюючі навчальні заклади поводили себе так само на теренах Вінниччини у 90-х на поч. 2000-х років. Ті, хизуючись  престижними спеціальностям з’являлись у нас, на платній основі брали усіх охочих, надавали липові дипломи і щезали в невідомому напрямку. 

З тих пір подоляни віддавали перевагу перевіреним місцевим державним навчальним закладом.
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.