Вінницькі тітушки «вищої освіти»

30 травня 2015, 23:32
Власник сторінки
1
549

Під час революції Гідності ввійшло до обігу слово тітушки. Тлумачення цього слова дуже просте – проплачені люди, які відстоюють інтереси політиків та певних груп впливу.

Як прикро було усвідомити, що такі особи присутні і серед науковців. 

Вже більше року триває виборча кампанія у Вінницькому національному аграрному університеті. ВНАУ середньостатистичний університет, який став ласим для нечистих на руку політиків та чиновників через велику кількість земель та матеріально-технічну базу не лише в області, а й в місті Вінниця. Подумайте скільки коштує сьогодні 10 соток землі у Вінниці, а університет використовує, як навчальний полігон, кілька гектарів, ще й десятки приміщень, склади, модулі - ласий шматок, чи не так.

Землі ВНАУ хочуть забрати нардеп від БПП Руслан Демчак разом із провладними нардепами Македоном і Мельничуком. Разом із Головою облради Сергієм Свитком, по вказівці Демчака, ці особи всіляко заважають університету та колективові працювати в звичайному штатному режимі. Для того, щоб провернути свої земельні оборудки в університеті, їм потрібні свої люди. Тому вони активно просувають на посаду ректора кандидатуру професора-неудачника Мороза, а про запас підготували ще одну кандидатуру - Романа Чудака. Ці 2 особи в університеті зажили слави хабарників і за анонімним анкетуванням студентів ввійшли у трійку найбільших хабарників.

Як то кажуть у народі - яблучко від яблуні не далеко падає.

Воно й не дивно чому саме цих хабарників обрав Демчак, бо вони йому близькі по духу.

Демчак нажив свої статки із земельних афер. Він віджав земельну ділянку в центрі Національного парку «Феофанія», кількасот гектарів землі сільськогосподарського призначення, біля гектара під забудову, але цього мало.  

Саме Демчак і Мельничук розпочавли лобіювати та піднімати питання: для чого університетам землі, потім було введено оподаткування землі на якій студенти проходять виробничу практику. 

Кілька університетів, зокрема Подільський державний аграрно-технічний університет, висловилися із критикою на адресу ВРУ, проте голос народу нардепи так і не почули, вони розуміють лише мову палаючих покришок та люстраційних сміттєвих баків.

Македон, Демчак і Мельничук це не лише відомі аферисти, їх також об'єднує й те, що вони нардепи мажоритарних округів, яких люди і в очі не бачили. Вже більше року пройшло, а до своїх виборців їм абсолютно нема діла, вони ж займаються відбиванням грошей за вибори. Куди важливіше і Голові облради Свитку займатись дестабілізацією одного із вінницьких вишів, аніж, приміром, допомагати учасникам АТО та їх сім'ям. Вже більше року Свитко і нардепи пообіцяли сімям загиблих виплатити по 600 тис. грн. компенсації, але сім'ї героїв і досі не отримали жодної копійки. 

Повертаючись до тітушок.

Роман Чудак та Олег Мороз два кандидати на посаду ректора ВНАУ кілька раз на тиждень, як за графіком ходять на інструктаж до Демчака та його посібника Свитка. Поєднувати їх може не лише стриміння стати ректором вузу, а ще їх толерантність до корупції та синдром «Кличка».

Роман Чудак та Олег Мороз обговорюють вказівки шефа

Довідка: синдром «Кличка» - психо-неврологічне захворювання, яке викликає відсталість думок та короткочасні прояви люті, які супроводжуються відсутністю самоконтролю. Часто супроводжуються із так званою зірковою хворобою.

Гризе все-таки совість

Мороза свого часу звільнили із університету за приписом Міністерства. Після позапланової перевірки було виявлено ряд порушень та скарг в сторону Мороза, що понесло за собою звільнення.

Мороз прагне лише розвалити університет, це хабарник, який діє в інтересах казнокрадів Демчака та Свитка. 

Тепер все залежить від колективу університету та студентів. В їх руках майбутнє університету.

Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: События в Украине
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.