Буковинські прикордонники вилучили тютюнові контрабандні вироби

7 января 2015, 19:54
Владелец страницы
0
37

Як повідомляє помічник начальника Чернівецького прикордонного загону - начальник прес-служби капітан Сергій Бровко, вчора вранці біля державного кордону прикордонниками відділу Фальків були затримані

Як повідомляє помічник начальника Чернівецького прикордонного загону - начальник прес-служби капітан Сергій Бровко, вчора вранці біля державного кордону прикордонниками відділу Фальків були затримані кілька людей без документів.

Прикордонники були попереджені про появу можливих порушників, тому змогли відрізати їм шляхи до відступу.

 Після затримання охоронці кордону прочесали місцевість поблизу затримання і виявили загорнуті в чорний поліетилен коробки з цигарками. Сигарети марок «VICEPOY» та «MARBLE» без акцізної марки в кількості 12 тисяч пачок призначалися до переправлення до Румунії. На даний момент вони вилучені і будуть передані фіскальним службам. Особистості правопорушників встановлюються.

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
ТЕГИ: контрабанда,сигарета,сигареты,тютюн,тютюнові вироби
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.