В Чернівецькій області нагородили ветерана пожежної охорони

6 января 2015, 12:23
Владелец страницы
0
17

2 січня голова Чернівецької обласної організації Всеукраїнської асоціації ветеранів війни та МНС України Віктор Божевільний з нагоди ювілею привітав ветерана пожежної охорони

2 січня голова Чернівецької обласної організації Всеукраїнської асоціації ветеранів війни та МНС України Віктор Божевільний з нагоди ювілею привітав ветерана пожежної охорони Костенчука Октавіана Сильвестровича, який проживає у місті Хотин. За бездоганну службу та з нагоди 70-річчя ветерана було нагороджено відзнакою «За вірність традиціям» та Грамотою Управління ДСНС України у Чернівецькій області.

Костенчук Октавіан Сільвестрович у пожежний служби пропрацював 32 роки, починаючи з 1966, а у 1998 році вийшов на заслужений відпочинок. Октавіан Сільвестрович працював у Вижницькому, Путильському та у Хотинському районах. За досконалий практичний досвід та успішне виконання обов’язків ветерана нагороджено відомчими нагородами органів внутрішніх справ «За бездоганну службу» усіх трьох ступенів.
Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
ТЕГИ: ветераны,ветеран
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.