Де і які новорічні подарунки можна придбати для колег.

5 января 2015, 14:59
Владелец страницы
0
133
Де і які новорічні подарунки можна придбати для колег.

Новий рік, Різдво, Василя і Маланки – мертвий сезон у бізнесі, запах ялинок і мандаринів, веселі ночі, важкі ранки, подарунки, подарунки, подарунки…

  Подарунки на свята давно стали обов’язковим елементом бізнес-спілкування, а в бюджетних компаніях зявилася стаття витратина подарунки. Асоримент подарункової продукції не вельми змінюється від свят до свят. Вже який рік поспіль це ті самі канцелярські товари, сувеніри, косметика та парфуми. Мода ставити логотип компанії на сувенірах неабияк полегшила завдання керівникам фірм, які прагнуть і партнерам зробити приємно, і своїх підлеглих не обійти увагою, та ще й вписатись у виділену суму грошей. Нині вибрати і замовити подарунок можна взагалі без жодних проблем. Переглядаєш каталоги сидячи у себе в офісі, потім замовляєш вибране по телефону.

 Зазвичай на свята фірми презентують своїм співробітникам однакові подарунки або ж працівники самі обирають подарунок на певну суму. Користуються популярністю ділові щоденники, ручки, запальнички, годинники. Для багатьох компаній важливо, щоб подарунок асоціювався з напрямом діяльності фірми. Туристичні фірми замовляють сувеніри у вигляді земної кулі, будівельні компанії – брелоки у вигляді вимірювальної рулетки, а автомобільники – щось пов’язане з авто. Такі речі дарують і співробітникам і колегам. Важливим клієнтам і бізнес-партнерам не соромно подарувати дорогу ручку, вироби зі шкіри – гаманці, портфелі тощо. Якщо не боїтеся ризикувати, презентуйте якусь оригінальну річ – вишукані шахи, предмет мистецтва – статуетку чи картину.

 Якщо працівнику середньої ланки можна подарувати недорогу річ (календарі, візитниці, чашки з логотипом фірми, алкогольні напої, цукерки та листівки з привітаннями), то подарунок для партнера чи важливого клієнта за неписаними правилами мусить бути достатньо дорогим.

 Зазвичай подарунок добирається з урахуванням особистих захоплень бізнес-партнера або клієнта. Найбільше перед святами розкуповуються скриньки з цінних порід дерева, прикрашені скульптурками чи зображеннями, фарфорові вази з ручним розписом, підсвічники авторської роботи, шкіряні папки та портфелі, парфуми, колекційні монети, картини модних художників, старовинні книги та ікони.

Стаття Л.Толуб

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.