Херсонські студенти провели попереджувальну акцію з "Правим сектором"

23 декабря 2014, 22:15
Журналіст, активіст
0
249

В зв'язку з тим що влада планувала відміну стипендій, по всій Україні студенти ВНЗ та активісти провели акції попередження, в тому числі і перед Верховною Радою України.

Не оминула подібна акція і Херсон. Виразити своє незадоволення можливим рішенням ради та кабміну, щодо скорочення стипендій, херсонські студенти зібрались на головній площі міста-Площи Свободи, але в зв'язку зпочатком канікул, на акції було мінімум студентів. Від Правого Сектору що був ініціатором акції, виступив обласний голова з питань молоді Андрій Наливайко, що також являється студентом. У своєму виступі, він порадив владі, шукати фінансування для подолання кризи в тих людей що обкрадали Україну, а не відбирати останню копійку у студентів, та людей для яких є життєво необхідні соціальні виплати. 

"Ми поважаємо Порошенка що він став президентом і намагається навести лад вумовах військової та фінансової кризи, але радимо мати правильне оточення, щоб рішення прийняті владою не йшли на шкоду українцям", заявив Наливайко. Акція була мирного характеру і закінчилась ходою, від Площі Свободи до вул. Суворова.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
ТЕГИ: митинг,Херсон,студенты,стипендии,правый сектор
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.