У «Основанія» проблем вистачає

24 ноября 2014, 17:41
Владелец страницы
0
22
У «Основанія» проблем вистачає

Стан міського комунального підприємства "Основаніє" м. Запоріжжя обговорили сьогодні у міській раді.

У переліку мінусів – низький рівень оплати населення, нарікання мешканців багатоповерхівок на неякісні послуги підприємства, проблеми у роботі інформаційно - диспетчерської служби, затримка заробітної плати робітникам і це не повний перелік. За останні пів року збитки «Основанія» склали 1 мільйон гривень. Директор підприємства запевнив, збір оплати від населення склав майже 100 %, проте грошей не вистачило. 

- Частину робіт які ми виконували довелося сплатити за допомогою кредиту. Так довелося сплатити борги. Тим більше грошей не вистачає, адже ціни підвищуються на товари та послуги, - заявив Олексій Гавриков.
Роботу комунального підприємства за 2014-й рік чиновники  назвали фінансово-критичним, але саме «Основаніє» провальним проектом не вважають. Планують розібратися у чому причина.
Також працівники «Основанія» останнім часом нарікають, що їм не виплачують заробітну плату. Керівництво підприємства цю інформацію спростовує. Говорять, затримки виплати грошей працівникам були не значними.
Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.