В Херсонській області "Правоохоронні органи" поширюють важкі наркотики

18 ноября 2014, 22:59
Журналіст, активіст
0
138

В городе Новая Каховка провели операцию по задержанию лиц, подозреваемых в транспортировке и распространении тяжелых наркотиков

Ще 8 листопада бійці 12-го резервного батальйону Українського Добровольчого Корпуси "Правого Сектора" у місті Нова Каховка провели операцію із затримання осіб, підозрюваних у транспортуванні та розповсюдженні важких наркотиків "ширки" у містах: Таврійськ, Мала Каховка, Каховка, Нова Каховка, Любимівка.

На відео зафіксовані жінка і чоловік, затримані в ході операції.
За інформацією, викладеною у відеоматеріалі, начальник УМВС Артур Меріков доручив інспекції з особового складу УМВС провести службову перевірку. Також УМВС України в Херсонській області повідомляє, що Караван В.В., про який згадується у відеосюжеті, за порушення дисципліни і законності в службовій діяльності звільнений з органів внутрішніх справ України ще в липні 2013 року. Прокуратура Херсонської області 04.06.2013 року відносно Каравану В.В. почала кримінальне провадження за ознаками складів кримінальних правопорушень, передбачених ч.2 ст.307 та ч.3 ст.364 Кримінального кодексу України.
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
ТЕГИ: наркотики,милиция,правый сектор
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.