Перемоги заради допомоги

3 ноября 2014, 11:55
0
32
Перемоги заради допомоги
Любов Черепаха та представник Запорізької єпархії Української Православної Церкви

Восьмиразова чемпіонка світу з гирьового спорту, багаторазова рекордсменка Європи та України Любов Черепаха виставила свої медалі на інтернет-аукціоні.

Спортсменка вважає, нагороди мають допомагати, тому виручені з аукціону кошти спрямує на відновлення запорізького військового шпиталю та лікування хворих дітей.

- Чула  і не один раз, що спортсмени віддають свої медалі для АТО, для солдат. У мене виникла зовсім інша мета. Я не хочу віддавати гроші за нагороди на війну. Я вирішила віддати їх для хворих дітей та на відновлення військового госпіталю, - ділиться своїми планами Людмила Черепаха.

Виставити медалі на продаж спортсменка вирішила через інтернет-аукціон. За допомогою звернулась до Запорізької єпархії, аби підтримати їх благодійний проект «Любов милосердствує». Зараз її медалі знаходяться у священників. Та назвати ціну нагород, самій жінці  було важко. Проте зі стартовою ціною вже визналися. Один із лотів — медаль за встановлення рекорду Гіннеса спортсменка оцінила в 10 000 гривень, а медаль за перемогу на території СНД готова віддати за 5 тисяч гривень.

Сама ж спортсменка сподівається, що її вчинок принесе результат. І вона зможе допомогти тим, хто потребує цього найбільше

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.