Житло для переселенців у Запоріжжі буде

20 октября 2014, 10:07
Владелец страницы
0
31
Житло для переселенців у Запоріжжі буде

У рамках допомоги від Німеччини у Запоріжжі планують збудувати мобільні будиночки для переселенців. Частина з них уже у рамках гуманітарної допомоги прибула на територію України.

У Запоріжжі вже знайшли місце де будуть стояти мобільні домівки. Це пятий південний мікрорайон міста. Площа території – один гектар. Поряд транспортна зупинка. Влада міста каже, майданчик повністю відповідає вимогам німецкої сторони. Уже у найближчі тижні  тут встановлять  фундаментні блоки для майбутніх будинків.

Перші мобільні домівки уже встановили у Харкові. Точно такі планують привезти і у Запоріжжя. Будинки розраховані для родин із різною кількістю чоловік. У таких будиночках на одну особу розраховано 4 квадратних метра. У мобільних будинках буде кухня, душ, туалет. Весь мобіль буде укомплектований необхідними меблями та побутовими приладами.

Головне питання для створення таких будинків – це підключення до системи комунікацій. Влада говорить, аби вирішити цю проблему потрібно два місяці.

Централізованого міського опалення та газопостачання у будинках не буде. Скільки таких мобілів встановлять у місті поки не відомо. Та розміститися у тимчасових будинках зможе 500  переселенців. Хто саме буде заселятися  також ще не визначили. Скоріш за все, цим питання опікуватиметься  Державна служба з надзвичайних ситуацій. Планують встановити такі будинки і по області. У майбутньому мобільні домівки планують залишити на  балансі ДСНС. А сплачувати комунальні послуги містечка переселенців буде Німецька сторона.

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.