Знімай мантію, одягай камуфляж, або Війна тобі замість правосуддя

28 июля 2014, 13:36
Проповідник, правозахисник, видавець, письменник, журналіст.
0
498
Знімай мантію, одягай камуфляж, або Війна тобі замість правосуддя

Цю історію я дізнався від знайомого адвоката. У нього може зірватися судовий процес по кримінальній справі, бо суддю... викликали у військкомат!


Йдеться про суддю Олександра Яковлєва з Бердичівського міськрайонного суду Житомирської області. Я спробував перевірити інформацію: у канцелярії суду після довгої паузи сказали "ми такої інформації не надаємо", прямий телефон судді зайнято.

Адвокат характеризує суддю Яковлєва так: "Принциповий, порядний, грамотний, незважаючи на молодість". І боїться, що повісткою в армію "правоохоронці" бажають розправитись над принциповим суддею.

"Якщо нам призначать нового суддю, мабуть, доведеться починати процес спочатку. А він вже рік триває. І підсудний, провина якого не доведена, два з половиною роки в СІЗО сидить. Йому що, тепер ще рік сидіти?!" - бідкається адвокат.

Мабуть, такі проблеми будуть не тільки у мого знайомого. І випадок непоодинокий. В Одесі, наприклад, призвали аж шістьох суддів.

На розгляді кожного судді - десятки, якщо не сотні справ. Якщо на додачу до цього суддів потягнуть під кулі, механізм правосуддя напевне застопориться.

І що у нас після цього залишиться від правової держави?..
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
ТЕГИ: правосуддя,Призовна кампанія
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.