Прокуратура розпочала розслідування стосовно Андрія Портнова та Олени Лукаш

29 мая 2014, 20:01
0
29

Прокуратура міста Києва зареєструвала кримінальні провадження за фактами вчинення протиправних дій колишнім заступником Глави Адміністрації Президента України Андрієм Портновим

У жовтні 2013 року, обіймаючи посаду Міністра юстиції України, О. Лукаш надала вказівку т.в.о. генерального директора ДП «Інформаційний центр» Міністерства юстиції України внести незаконні зміни до комп’ютерних програм, що забезпечують функціонування Єдиних та Державних реєстрів. Внаслідок таких дій в роботі Реєстрів відбулись збої, що призвело до несанкціонованого блокування інформації та спотворення процесу її обробки.

У червні 2010 року А. Портнов, використовуючи своє службове становище, незаконно очолив кафедру конституційного права Київського національного університету імені Т. Шевченка, а також заволодів коштами університету.

«Він жодного разу не з’являвся на лекціях, але при цьому отримував зарплату», - пояснив заступник прокурора міста Києва Андрій Приз.

Крім того, з метою незаконного впливу на судову систему України вже як представник вищого навчального закладу Портнов став членом Вищої ради юстиції.

За цими фактами розпочато кримінальні провадження за ч. 2 ст. 191 Кримінального кодексу України (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) та ч. 1 ст. 364 Кримінального кодексу України (зловживання владою або службовим становищем).

Досудове розслідування у вказаних кримінальних провадженнях здійснюється слідчим управлінням прокуратури міста Києва.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
ТЕГИ: Politiko
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.