Майдан зменшиться, але не розійдеться

29 мая 2014, 13:57
4
51

Влада заявляє про те, що Майдан досяг своїх цілей. Але це не так. Жодна з вимог Майдану не була виконана

«Влада заявляє про те, що Майдан досяг своїх цілей. Але це не так. Жодна з вимог Майдану не була виконана», - сказала член громадянської платформи «Нова країна» Ксенія Мацкевич.

Громадські організації Майдану пропонують провести архітектурний конкурс щодо реорганізації території Майдану. Сама ж територія Майдану, за їх словами, повинна бути обмежена територією перших чотирьох барикад.

«Майдан повинен зменшитися, реорганізуватися, але Майдан збережеться», - сказав представник люстраційного комітету Майдану Сергій Бойко.

Також на прес-конференції було сказано, що зараз йде ротація людей на Майдані. Багато з тих, хто брав участь в боях на сході України, повинні незабаром повернутися на Майдан. На думку представників громадських організацій Майдану, це дозволить повернути порядок в межі Майдану.

Як відомо, кандидат у мери Києва Віталій Кличко має намір звільнити вулицю Хрещатик від наметів для забезпечення проїзду транспорту в Києві.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
ТЕГИ: Украина,Киев,Майдан Незалежности,политика
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.