День народження почуттів та емоцій.

27 мая 2014, 03:00
0
46
День народження почуттів та емоцій.

Так, саме 26 листопада , у Всесвітній день інформації, народилася усім відома сучасна поетесса Ах Астахова- найніжніша і найемоційніша у своїх віршах авторка, що нікого не залишає байдужим.

Саме цього дня журналісти відзначають своє вшанування інформації, джерелам інформації і самим людям,що дають цю інформаію, спілкуючись між собою.
Саме Астахова не раз рятувала мене від дипресії і надихала писати вірші. Вона- талановита зіронка Російського горизонту,що не боїться висловити свої почуття та емоції на папері, а згодом показати їх усьому Світу. Така жінка- це приклад волелюбства і сили, таланту і ерудиції.Не дерамно день її народження припав на таку символічну дату.
Особисто я обожнюю цю писменницю за її порівняння, персонівікації та епітети. У своїх віршах вона змальовує життєві ситуації нероздільного кохання , побутових проблем і просто своїх думок. Коротко і лаконічно вона може умістити у 4-строфний рядок зміст усього,що хотіла сказати.
США у цей день святкує день братства, а Молдова- відзначає День проголошення Держави. Недарма в такі насичені подіями будні, народжуються такі цікаві і неординарні особистості, що згодом залишаються на сторінках історії, а їхні твори знають на пам*ять не одна сотня дівчат і хлопців.
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.