Підтримай Вуличну Музику. Толока в серці Переяслава.

12 мая 2014, 14:33
0
148

Міжнародний День Вуличної Музики.

17 травня з ранку в старому фонтані, який не випадково має форму серця, що в парку поруч з музеєм Діорама, з'явиться чорне піаніно, всі хто вміють - приходьте грайте! А вже о 19:00 в тому ж фонтані починається концерт за участі більш ніж 20 переяславських музикантів та співаків, а також гостей міста. Думаю, що таке Вільний мікрофон ви вже знаєте. Вас пригощатимуть смачними тістечками, будуть поїти прекрасними чаями. 

Не секрет, що День Вуличної Музики. Толока в серці Переяслава. проходить за ініціативи самої молоді, без спонсорів і будь-якої комерційної вигоди, а Міжнародний День Вуличної Музики streetmusic.com.ua в Україні відзначатиметься вперше й за ініціативи ГО "Джем ТолокаПереяслав офіційно включений до цього глобального музичного дійства, що охопить пів Європи. Тому допомога небайдужих людей в організації свята дуже і дуже потрібна.

У нашій команді є музиканти, поети, художники, журналісти, є звукова та освітлювальна апаратура, маємо підтримку Андрія Конона та компанії Zvukforte.
Однак  усе ще потрібні гроші або допомога в:  1) підключенні хоча б двох старих ліхтарів, що поруч з фонтаном (65 метрів кабеля, та 2 рекламні ліхтарі) 2) вивезенні сміття та прибиранні території; 3) витратах на бензин; 4) налаштуванні піаніно; 5) фото та відео зйомці концерту 6) організації онлайн трансляції з місця події та багато-багато іншого.

Ми знаємо , що у нас все вийде саме завдяки підтримці небайдужих людей, і 17 травня Переяслав, як і багато інших міст України наповнять прекрасні звуки, не менш прекрасні люди , щоб зробити наше життя трохи краще!
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.