аваков - ху*ло!

29 апреля 2014, 10:49
журналіст
3
78

Юля, звільни авакова!


Скільки голів українських патріотів мають бути розбиті проросійською гопотою при бездіяльності, а то й сприянні донецької міліції, аби "батьківщинець" аваков пішов у відставку? Юля звинувачує у проросійськості Порошенка за його бізнес, пов'язаний з росією.
Говорить так, ніби в її кАманді немає жодного олігарха, який би мав бізнес-стосунки з росіянами, чи відмовився б від них, щойно росія вторглась у Крим. А чому ж ВОНА мовчить відносно свого авакова? А він - не проросійський, якщо дозволяє носіям георгіївських стрічок калічити українців? Мєнти на сході України фактично перетворилися на посібників сепаратистів і виконують функції окупаційної адміністрації. Ганебно здають російським загарбникам відділ за відділом. Без жодного спротиву. І аваков абсолютно безпомічний. "Батьківщинець" нікчемний як міністр. То чого ж ВОНА чекає? Чому не дає кАманди на звільнення та заміну кимсь іншим, більш ефективним?
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.