АНОНІМНІ ЕВАКУАТОРИ ЛЬВОВА.

21 апреля 2014, 10:48
Водій навантажувача
0
181

Або як я став окупантом у власному місті.

Минулого тижня, якось я приїхав до себе до дому на площу Ринок, що у місті Львові на автомобілі. Треба було забрати з дому деякі речі та відвезти їх до знайомого. Сідаючи за кермо, я побачив за двірниками  два аркуші паперу на лобовому склі. Як виявилося це була наклейка «Я ОКУПАНТ. ПАРКУЮСЬ ДЕ ХОЧУ» та ПОПЕРЕДЖЕННЯ, щоб я не паркував свій автомобіль на площі Ринок, інакше його буде переміщено.

Більш за все мене обурило не попередження про евакуацію автомобіля, в якій не зазначено, які саме правила дорожнього руху я порушив, яка ніким не підписана та є по суті анонімкою з зазначенням ухвал сесії Львівської міської ради де до слова більшість це депутати з ВО «СВОБОДА». Мене обурила   саме наклейка.

Відразу на думку приходить громадський рух «Дайте пройти», який також здається клеїв наклейки на автомобілі. Між іншим інформацію про офіційну реєстрацію громадського руху «Дайте пройти» чомусь мені не вдалося знайти, тобто майже підпільна організація, про те я бачив по телебаченню, що мер міста Львова Садовий А.І. дуже люб’язно відкликався про роботу цього руху і більше того цей рух нібито спонсорує встановлення стовпчиків в центральній частині міста. Між іншим мер Львова Садовий А.І. також люб’язно відкликається і про «Самопоміч», але я так і не зрозумів про яку він самопоміч говорить, про ГО «Самопоміч» чи про Політичну партію «Самопоміч», а може про Політичну партію «Партія «Самопоміч», в багатьох  «САМОПОМОчах» складно розібратися.

По факту людей вводять в оману і маніпулюють думкою, розповідаючи казочки про турботу за пішоходів в центральній частині міста, та не згадуючи про підприємців, які в багатьох випадках не законно, ставлять столики з пивом на тротуарах та автодорогах так, що годі прийти і проїхати. Але з цими столиками громадський рух «Дайте пройти» та Львівська міська Рада чомусь не дуже бореться.

Обурює більше за все те, що якийсь анонім порівняв мене з окупантом і використовує окупацію Криму Росією, для своїх дрібних, корисливих цілей, заради грошей від продажу пива.  

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
ТЕГИ: ВО Свобода,Садовий Андрій,Федчишин Андрій,Самопоміч
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.