Україна отримає від США 1 мільярд доларів

14 апреля 2014, 23:43
Экономист по финансовой работе
0
26

Фінансова допомога

Сполучені Штати Америки продовжать застосовувати санкції проти Росії через порушення нею суверенітету України й через її незаконні й нелегітимні інтервенцію до Криму й окупацію півострова, заявив сьогодні міністр фінансів США Джейкоб Лью.

Крім того, США разом із союзниками цілком готові й до нових істотних санкцій проти Росії, яка продовжує ескалацію становища в Україні, зокрема, своєю очевидною підтримкою збройних бойовиків на сході України, сказав американський урядовець після зустрічі у Вашингтоні з міністром фінансів України Олександром Шлапаком.

На цій зустрічі сторони підписали позикові гарантії США для України на суму в 1 мільярд доларів.

Ці гарантії стануть доповненням програми допомоги і реформ, яку уряд України нині узгоджує з Міжнародним валютним фондом, мовиться в заяві Вашингтона.

Кошти, залучені під ці гарантії, мають посилити зусилля України, спрямовані на здійснення реформ із одночасним захистом найбільш соціально вразливих верств.

Сьогодні ж Європейський союз оголосив про надання Україні позики на суму в майже 1 мільярд євро, які додадуться до вже узгоджених, але ще не наданих 610 мільйонів євро.

МВФ і Україна нині узгоджують програму реформ, під яку Київ зможе отримати від фонду від 14 до 18 мільярдів доларів.

Джерело: http://ukurier.gov.ua/uk/news/ukrayina-otrimaye-vid-ssha-1-milyard-dolariv/

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.