Практично по всій Україні завершився опалювальний сезон

11 апреля 2014, 15:26
Экономист по финансовой работе
0
29

Відповідно до даних, опублікованих на сайті «Україна комунальна» у 20 областях України, станом на 4 квітня, вже було завершено опалювальний період.

Натомість, у більшості великих міст України завершення опалювального сезону розпочалося після 6 квітня, повідомляє прес-служба Львівської міської ради. 
 
"Орієнтовно прийнято, що опалювальний сезон в Україні починається з 15 жовтня і завершується 15 квітня. Однак, в залежності від погодних умов і необхідності подачі тепла, терміни початку та завершення опалювального сезону можуть зміщуватися. Тому, через погодні умови, опалювальний сезон 2013-2014р у Львові було 
розпочато 1 жовтня. Однак, через підвищення температури його 4 рази доводилося зупиняти. А згідно законодавчих норм (середньодобова температура протягом трьох діб вища 8 градусів тепла з 21 по 26 березня, повністю зупинили подачу опалення. Проте, навіть після відновлення, 
опалення подавалося лише ввечері. Та все одно були звернення від мешканців на диспетчерську службу про те, щоб і ввечері не вмикати. Тому, враховуючи ряд факторів, зокрема звернення наших споживачів, було прийнято рішення про завершення опалювального сезону", - розповіли у ЛМКП "Львівтеплоенерго". 
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.