Вітаю чоловіків з Днем Захисника Вітчизни!

23 февраля 2013, 10:18
Владелец страницы
0
1431

Щастя вашим родинам, міцних статків й упевненості в майбутньому!

Шановні чоловіки!

Щиро вітаю вас із Днем захисника Вітчизни!

Як жінка та мама двох синів, я добре знаю наскільки важливою буває підтримка близьких людей. Адже кожній жінці хочеться відчувати себе захищеною та розуміти, що поруч з тобою знаходяться люди, на яких ти завжди можеш покластися.

У моєму розумінні захисники Вітчизни – це не лише військові. Це кожен із вас: ветерани Великої Вітчизняної війни та ті, хто служив у «гарячих точках», міліціонери й пожежники, інженери й лікарі, водії й будівельники. 
23 лютого – свято усіх, хто готовий прийти на допомогу, проявити мужність, врятувати від небезпеки, а за потреби – стати на захист країни.

Ми цінуємо вас та знаємо, що іноді вам доводиться дуже важко. Тому бажаю усім чоловікам України життєвих сил, оптимізму та витривалості. Щастя вашим родинам, міцних статків й упевненості в майбутньому.
Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.