Неочікувана зустріч з Майстром

29 сентября 2012, 11:51
Народний депутат, голова Підкомітету з протидії відмиванню брудних коштів. 2007-2012 - голова Комітету ВР з питань національно
0
1176

Найбільша приємна несподіванка від програми Савіка Шустера - це зустріч з Ігорем Губерманом.

Людина-легенда! Тяжка доля, важкі іспити він пережив...

Може тому його творчість - то глибинна життєва мудрість, лише йому притаманний їдкий сарказм, щирий і правдивий, завжди на злобу дня, але так само актуальний і живий через кілька десятиліть. Хто не мав змоги, почитайте "гарики" Губермана, отримаєте море задоволення! Наша сім'я любить Ігоря Губермана, часто його перечитуємо. І коли весело, і коли тяжко на душі...

Мова Губермана жива, і нехай Вас не лякає ненормативна лексика. Життя таке, і таким він його бачить. Як і ми з Вами. Тільки йому дано описати його яскравіше. Під час розмови Ігор Губерман зізнався, що відоме слово із трьох букв у його лексиконі має 280 емоційно-смислових відтінків:)

Формат програми Савіка дав змогу поговорити з Майстром лише 15 хвилин, під час перекуру на вулиці, в рекламних паузах, але енергетика цієї людини заряджає бадьорістю надовго. Коли після програми виходив із студії, почув за лаштунками сцени: "Да где же он, господин Гриценко? А, вот вы! Мы же не можем с Вами так просто уйти, не выпив по бокалу виски?!" Ну, як же ж без цього:) Його імпресаріо налив нам з-під поли три келихи і ми їх швиденько опустошили під свіжий "гарик" пана Ігоря:)

До речі, сьогодні увечері маєте змогу послухати Ігоря Губермана наживо, у Центральному будинку офіцерів, на вулиці Грушевського. Він на Вас чекає!
Більше інформації на www.grytsenko.com.ua
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.