Регіонали витратять на своїх агітаторів 400 млн. з державного бюджету(+документ)

6 июня 2012, 13:36
громадянин
0
3789

Очевидно, що за цю ярмарку марнославства доведеться заплатити громадянам.

В розпорядження громадянського руху "Спільна Справа", який здійснює незалежний моніторинг парламентських виборів, потрапив  лист за підписом віце-прем'єра Сергія Тигіпка, адресований державним адміністраціям.

В ньому йдеться про цільову дотацію місцевим бюджетам для додаткового залучення з 1-го червня в структури соціальних служб 12 тисяч тимчасових соціальних працівників. Основне завдання новобранців "надання соціальних послуг найвразливішим категоріям населення".

За інформацією, яку надало джерело "Спільної Справи" в Кабінеті міністрів, в такий спосіб Партія регіонів планує оплачувати роботу своїх агітаторів, які працюватимуть по технології "від-дверей-до-дверей". На це вказує не лише період, на який набираються працівники, але й те, що вони не отримуватимуть статусу державних службовців.

На фінансування проекту з державного бюджету витратять близько 400 млн. грн.

Як повідомлялось раніше, в Полтавській області, де по 149-му виборчому округу веде передвиборчу кампанію керівник Державного агенства резерву України Олексій Лелюк (очолює Полтавську облорганізацію Партії регіонів), були зафіксовані випадки роздачі виборцям муки в мішках з маркуванням Держрезерву.
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.