Голови держадміністрацій агітують за провладних кандидатів(+фото)

18 серпня 2012, 08:43
Власник сторінки
громадянин
0
1534

Щільність агітаційного графіку голів адміністрацій вражає.

Активістами громадянського руху "Спільна Справа" в рамках незалежного моніторинга парламентських виборів було виявлено системне зловживання владою та службовим становищем з боку голів обласних та районних державних адміністрацій з метою агітації за Партію регіонів та провладних кандидатів. Голови держадміністрацій беруть участь у агітаційних заходах провладних кандидатів, залучають до них державних службовців, працівників бюджетної сфери, порушуючи не лише принцип неупередженості щодо учасників виборчих перегонів, але й відверто нехтуючи інтересами служби. В приміщеннях державних адміністрацій часто знаходяться приймальні провладних кандидатів, проводяться наради їхніх штабів.

Використання адміністративного ресурсу полягає також у неправомірному залученні провладних кандидатів до діяльності державних адміністрацій: робочих поїздок, зустрічей з населенням, відкриттям соціальних об'єктів. Щільність агітаційного графіку голів адміністрацій вражає. 

14 серпня у Василькові(виборчий округ №94) був зафіксований випадок агітації головою обласної держадміністрації Анатолієм Присяжнюком за кандидата від Партії регіонів Тетяни Засухи, а вже 15 серпня в ході робочої поїздки до Миронівського району(виборчий округ №93) агітував за "регіонала" Олександра Онищенка. В обох випадках кандидати супроводжували Присяжнюка в його робочих поїздках, брали участь в інспектуванні та відкритті соціальних об'єктів, а самі заходи висвітлювались комунальними ЗМІ.

13 серпня Присяжнюк також брав участь у заходах, організованих кандидатом Олександром Мостіпаном(ПР) у селі Нова Орлиця Згурівського району області.

На фото: Анатолій Присяжнюк та Тетяна Засуха інспектують будівництво елеватора

На фото: Анатолій Присяжнюк та Олександр Онищенко на відкритті соціального об'єкту

На фото: Анатолій Присяжнюк та Олександр Мостіпан на відкритті соціального житла


Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: Гости Корреспондента
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.