Азаров ввів цензуру на Фейсбуці

5 февраля 2012, 11:06
громадянин
0
3360

Користувачі під пильним стеженням навіть у вихідні.

В суботу 04 лютого кілька сотень користувачів Фейсбук вирішили отримати від Миколи Азарова відповідь на запитання, де ж зникає природний газ українського видобутку, для чого розмістили звернення на його особистій стіні на фейсбук.
Проте виявилось, що стіна Азарова надійно захищена від незручних запитань навіть у вихідні. Всі запитання про долю українського газу негайно видалялись, а користувачі, які ставили ці запитання - блокувались.
Микола Янович наполягає на тому, що сторінку він веде особисто і вона є його офіційною приймальнею у мережі. Відтак його поведінка є нічим іншим як порушенням Закону України "Про звернення громадян", а він має бути притягнений до відповідальності по ст. 212-3 Кодексу про адміністративні правопорушення.

Сторінка Азарова з зверненнями:
Та ж сторінка за кілька хвилин:    Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
    РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
    Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.