Вітання з Новим Роком для тих,хто вміє відрізнити "Ялинку" від "Йолкі"! :)

29 декабря 2011, 16:32
голова Центру досліджень політичних цінностей
0
6467

Для тих,хто не дивитиметься на Новий Рік "офіціоз", ми приготували нормальне привітання:)-українські літератори, музиканти , актори та Мистецьке Об'єднання "Остання Барикада" вітають всіх з Новим Роком!

Обіцяне "альтернативне вітання" з Новим Роком від українських митців та друзів Мистецького Об'єднання "Остання Барикада".

Через те що нормальна людина при здоровому глузді слухати офіційне цьогорічне новорічне привітання не буде, то ми підготували альтернативу.

 Отже, до Вас звертаються: літератори: Василь Шкляр, брати Капранови, Артем Полежака, Світлана Поваляєва, Олександр Демченко, Олександр Ірванець, актори: Богдан Бенюк, Євген Нищук, казкар Лірник Сашко, музиканти: Фагот(гурт "Танок на Майдані Конго"), Сашко Положинський(гурт "Тартак"), Фома (гурт "Мандри"), Анжеліка Рудницька, Леся Рой(гурт "Телері"), Роман Чайка(гурт "Мертвий півень") та Олесь Доній(голова МО "Остання Барикада") і Ксенія Коробчук(виконавчий директор "Останньої Барикади").

 Можете дивитися вже. А можете дочекатися 23 год.53 хв. 31 грудня і увімкнути на своєму компі:)


З Новим Роком! МО "Остання Барикада" та наші друзі вітають Вас! :)

 
P.S. Дякую всім,хто долучився до виготовлення "альтернативного новорічного привітання": Лірника Сашка-за ініціативу, Ксенію Коробчук-за "мілітарізацію", Вячеслава Пономарьова-за те,що знімав,носив, спілкувався, тобто "відпахав" по-повній :), Володю Пилипенка("Пільмана") за те що монтував в екстремально стислі терміни і нічні години:), всіх друзів-за те,що погодилися на черговий спільний проект:). Зйомки були веселі!:).Ну, а самому Мистецькому Об'єднанню "Остання Барикада"-за організацію процесу.


P.P.S.Дякую також і тим друзям "Останньої Барикади", які дали згоду на участь у цьому проекті, але ми за браком часу та обсягу(зрештою, ролик же не гумовий:)) не встигли їх записати.Все-рівно, вже за одну лише згоду, дякуємо:) : Юркові Журавлю(гурт "От вінта"), Івану Леньо(гурт "Гайдамаки"), Юрію Андруховичу, Сергію Топору(гурт "ТопОркестра") та інш. Ще будуть спільні проекти!:)


 Тож з Новим Роком,країно! :)


P.P.P.S.А ось і сам вітальний ролик:) :


http://youtu.be/-ZOT-I2vyWw

Показати більше...
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.